Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me..


Ling^2
 Share

Recommended Posts

ako netko zna s editorom. napravio sam nižu ligu sa subdivizijama. test nation rules mi je prošlo. otišao na holiday prvu sezonu i na kraju sezone se ta liga potpuno izmješala? sve sam mislio da sam dobro napravio. za svaki tim u toj, jednoj ispod i višim ligama sam namjestio pod competitions-regional divison u koju ligu upada/ispada i sad se sve izmiješalo? kako?

 

i kako to opće funkcionira u manageru? npr. da imam 2. ligu koja se dijeli sjever, jug, central. namjestim da iz 2. u 1. prolaze po 1 klub iz svake regije, a iz 1. u 2. ispadaju 3 kluba. al što se desi ako iz 1. lige ispadnu 3 tima koja bi trebala spadati u regiju sjever? napomena!-iz 2. lige se može ispadati i ispod sebe ima neigrivu ligu, također za sve klubove o kojima je riječ su namještene postavke za regional division?

Link to comment
Share on other sites

zanima me,koliko je,zapravo,fm scout genie precizan ? prvi put sam sad saznao za tako nesto,i probao da koristim. nisam siguran bas da li ce se zaista mladi igraci toliko razviti.

GS nije uopste precizan sto se tice razvijanja igraca. Precizan je sto se tice ostalog. Kad kliknes da vidis kakav ce on biti u buducnosti, GS mu razvija ( povecava) one ocjene za koje GS misli da su najvaznije za tu poziciju. U FM nema sanse da samo te ocjene rastu  :thumbup:

summa summarum: Precizan je sto se tice CA, PA, Ocjena itd..., Neprecizan sto se tice kako ce se igrac razvijati.

Link to comment
Share on other sites

Opet samo probao da pokrenem scaut na default DB i na moje zaprepašćenje opet mi izbaci onu grešku ako neko zna do čega je neka viče. :pras:

Izasao ti je novi GS, probaj da skines pa vidi da li moze. Ako ti je lakse, niti ja ne mogu pokrenuti GS. Tj. mogu, ali nista ne mogu da radim, kad predjem pokazivacem preko njega, samo titra i bljesti, ne mogu nista da radim. Ponavljam se. Ali Sale sve sto moze GS, moze i FMRTE ( bar ono osnovno).

Link to comment
Share on other sites

Tek sam sad primjetio da ne mogu da otvorim svoj "profil" mislim ne mogu da vidim kakva mi je reputacija i ono ko ima loše mišljenje o meni,a ko ima dobro, jel normalno to?

hmm

Cek, ne mozes da otvoris, ili ne mozes da vidis ?

http://i1225.photobucket.com/albums/ee386/LingLingTheUltimate/VanjaGluvacevicOverview_Profile.png

Link to comment
Share on other sites

Phu... prvi put cujem... Ni na netu nema nista, probaj da verifikujes cache, imas u podforumu 'Pomoc' tutorijal kako. Nije mi jasno.

Probaj da kliknes na home, onu kucicu gore, pa da onda probas na profile ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |