Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me..


Ling^2
 Share

Recommended Posts

a gde se gledaju CA i PA u igri??

 

gde se nalazi??

Ne mozes to vidjeti u igri bez 'citerskih programa' kao sto su geniue scout ili FMRTE.

Mozes vidjeti u editoru ( sto dobijes uz FM) koji je PA i CA na pocetku sezone ( kad kreces new game), ali poslje ti je beznacajno.

Najblize po cemu mozes zakljuciti koliki je PA i CA igracima u igri jeste preko zvjezdica. Ako si ti npr Barcelona, i naletis na igraca da ima 4 zvjezdice, znaci da ima visok PA  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

zanimam me jos posto sam se sad prijavio za offline fantasy ligu(2 sezona) po kom principu ona funkcionise kako to offilne a igramo ligu kako to ako moze neko da mi pojasni,to me zanima??

Zasto si se prijavio ako ne znas o cemu se radi  lol

Pitaj Ivana, ipak je to njegov projekat i bilo bi najbolje da s njim vidis  :)

Link to comment
Share on other sites

pa nije bas da nista nzm,nije to neko spansko selo snaci cu se tokom sezone nego cisto pitam vidim da sve znas??

 

a ovo postani profesionalac da li znas nesto o tome,nzm dal da se prijavim??

To mi je posao  :wink:

Mislis 'Become a Legend' ? To je moj projekat. U principu napravis sebe u FM i ja onda stavim 15 sezona na holiday i ti gledas kako tvoj igrac napreduje, osvaja trofeje itd. Prijavi se, zanimljivo je  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

zanimam me jos posto sam se sad prijavio za offline fantasy ligu(2 sezona) po kom principu ona funkcionise kako to offilne a igramo ligu kako to ako moze neko da mi pojasni,to me zanima??

Mislim da ne igrate,samo prijavite svoje klubove,posle će on da sastavi ligu od tih klubova i da ide na holiday komp. će sam da igra utakmice.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Da li mi neko može reći kada na igrici zemlje iz bivše juge ulaze u eu?  hmm

Bilo na proslom FM 2013. Znaci ili te, ili 2014 ( Srbija). HR bi trebala 2012 (nemoj me drzati za rijec), a za ostale ne znam  :bo:

Link to comment
Share on other sites

Lucio ti pici naprijed zato sto pod PP ima 'run with ball through center'. Pogledaj postavke za Lucia i Samuela ( da nisu mozda CB-Stopper, onda ce da izljecu naprijed)

Takodjer, pogledaj pod PI 'closing down'. Namjesti im skroz prema lijevo ( own area treba pisati), tako ce drzati liniju.Objasnio je Dex sta run from deep znaci. Ako hoces da playmaker salju vise lopti u prostor, onda im namjesti u PI ( player instruction) 'through ball' na often. Takoder je pozeljno da u PPM ( to ti je kad kliknes na position pa vidis one 'poteze' koje on cesto radi) ima play through balls.

 

Hvala vam puno na pomoci!!!Nadam se da nece vise biti "nepoznatih" za mene!Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

zanima me kada mi neki klub da otkaz i u medjuvremenu nemam nijedan slobodan klub da uzmem sta mogu da uradim da bih se ponude poboljsale i da ih ima vise ili jednostavno moram da sedim u mestu i cekam hmm hmm

 

Klikni F2 i onda ja Jobs i tamo odeš u Filters i staviš onaj posao koji bi htio,i sortiraj po Vacancy  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

a sta ako nema nijedan slobodan sta onda da sortiram kad nema nijedan slobodan hmm hmm

 

sta tad da radim?

 

Kada si kliknio na to što sam ti rekao i sortirao onako i sve odradio po uputama morao si doći do malo veće liste poslova koji se traže...ako već nema za managera,uzmeš trenera prvog tima,ili obićnog trenera dok ne dođe neki posao za managera kluba :)

Link to comment
Share on other sites

Kada si kliknio na to što sam ti rekao i sortirao onako i sve odradio po uputama morao si doći do malo veće liste poslova koji se traže...ako već nema za managera,uzmeš trenera prvog tima,ili obićnog trenera dok ne dođe neki posao za managera kluba :)

Jesi siguran da se to moze ?

Link to comment
Share on other sites

treba mi pomoc,ima problem sa Crash Dumpom,pred istu utakimicu mi se pojavi ovo

A serius error was encountered and the application will close.An error file has been generated in : C:\Docunets and Settings\dragan\My Documents\Sports Interactive\Editor 2012\crash dumps\FM 2012 v12.0.3.231651 (2002.01.05 16.22.29).dmp

pomoc,molim vas,probao sam da vratim last saves ali isto se desava.

 

Link to comment
Share on other sites

treba mi pomoc,ima problem sa Crash Dumpom,pred istu utakimicu mi se pojavi ovo

A serius error was encountered and the application will close.An error file has been generated in : C:\Docunets and Settings\dragan\My Documents\Sports Interactive\Editor 2012\crash dumps\FM 2012 v12.0.3.231651 (2002.01.05 16.22.29).dmp

pomoc,molim vas,probao sam da vratim last saves ali isto se desava.

Poslao sam ti prijatelju privatnu poruku, procitaj ju.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |