Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me..


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Imam jedno pitanje.. Igram sa Zvezdom, i u omladinsku ekipo sam dobio jednog ekstra talentanovog regena, neki francuz, nije bitno.. Znači nudim mu novi ugovor, i skontam da mogu dati minimum fee release clause 1B.. znači 1,000,000,000 £. Pošto nikada prije nisam vidio ovo, sad me zanima da li je to neki bug, ili u ovom novom FMu stvarno postoji ta opcija?

Link to comment
Share on other sites

Imam jedno pitanje.. Igram sa Zvezdom, i u omladinsku ekipo sam dobio jednog ekstra talentanovog regena, neki francuz, nije bitno.. Znači nudim mu novi ugovor, i skontam da mogu dati minimum fee release clause 1B.. znači 1,000,000,000 £. Pošto nikada prije nisam vidio ovo, sad me zanima da li je to neki bug, ili u ovom novom FMu stvarno postoji ta opcija?

Ta opcija postoji jos od FM09 (mozda cak i ranije)  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

treba mi pomoc kako bih mogao potraziti brazilce koji su slobodni igraci ? hvala

Ides na name/search/players

pa onda

Filter/ oznaci contract status i izaberi expiered.

Zatim oznaci nationaliti i izaberi Brazil.

Link to comment
Share on other sites

Svašta  :D Igram FM još od 07, ali dosad sam uvjek mogao staviti maximalno 200 milji.. j*bem se ćorava..  facepalm

AAA, ja kontao da ti mislis uopste na opciju 'min fee rel clause'. Hahaha, cini mi se da je od ove godine to povecalo :D

Link to comment
Share on other sites

zanima me da li nekako mogu da vidim klubove bez trenera dok sam jos u klubu??

 

npr.ako nisam zadovoljan nekim klubom i zelim da vidim nekako klubove bez trenera ali nenapustajuci trenutni klub,da li je to nekako moguce?

 

i ako je moguce kako??

 

hvala unapred :D

 

[mod]Vec si opomenut da pises normalno; znaci nema vise xvalla, sh, w....[/mod]

Link to comment
Share on other sites

jer ova zvezdica znaci da ce mi zreb stizati za svako kolo i da ce mi pokazivati rezultate za svako kolo,jer ja necu da mi samo ocitava rezultate i da mi prikaze u zrebu ko je s kim nego hocu da ja stisnem na zrebu draw automatic iako ne ucestvujem u takmicenju??

ne znam sta da ti kazem mozes ti da gleda zdrijeb iako nisi ucesnik lige sampiona trebas da kliknes na zvjezdicu to jeste da se pretplatis na isto onda ce ti izbaciti u news feedu da ti je pocela liga sampiona onda ti kliknes na view draw onda kliknes na automatic draw onda mozes gledati zdrijeb 'uzivo' je l lijepo kad neko pise bez znakova interpunkcije

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |