Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me..


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Evo, Ling, reci mi samo da l' da prihvatim transfer sa Di Mariom ili da odbijem? M'Vila je vec potpisao. Di Maria ne moze da steti.

 

http://imageshack.us/photo/my-images/38/manutdboardroomfinances.png

130 miliona si u plusu, sto znaci da  ces biti siguran ako kupis Di Mariju.

Link to comment
Share on other sites

Kao i uvek ja imam pitanje za vas  lol

Pocinjem , vodim zvezdu naravno u sta ste vise puta bili upuceni , e sad kako da stavim treninge koje valjaju da igraci napreduju i kako da poboljsam omladince tj. njihovu skolu , trening i napredovanje.Jos jedna stvar kako da prosirim stadion.Ako je moguce sto jednostavnije da mi objasnite ako vas ne mrzi i ako ste u mogucnosti da mi pomognete kako sve to da uradim , molim pomocu postupaka i jednostavno , posto koliko i sami vidite novi sam u ovoj igrici. I ukoliko znate koji treneri skouti zele doci u zvezdu ili bilo koji staff koji mi je potreban da unapredim razvoj :)

Link to comment
Share on other sites

Ovdje imaš nekoliko Training shedule(nadam se da ih znaš ubacit) http://www.fm-balkan.com/index.php?board=475.0 pa sam izaberi koje ćeš koristit

 

Za poboljšanje škole za omladince,kao i treninga i stadiona moraš kontaktirat čelnike...Ovako... Ideš na Menu kluba->Boardroom->Interact with boardroom i onda Facilities(za ustanove,trening i mlade) ili Stadium za stadion i ako ti dopuste dobro je...

 

Što se tiče Staff za Zvezdu neznam jer nisam nikad s njom igrao :)

Link to comment
Share on other sites

Hvala puno uzeo sam neke treninge , Lukic nece da obezbedi za mlade i povecao sam budzet za transfere posto sam video da i to ima, hvala jos jednom :)

Pazi se sa tim, povecao se Transfer Budget, ali si smanjio wage budget, tako da mozes manju platu ponuditi igracima, sto je lose. Kada igras sa Zvezdo wage budget ti je veci problem nego lova za transfere nju uvjek lako nadjes, ali uprav anece da poveca wage budget uvjek, odnosno ogranicavaju ga. Ja uvjek stavljam wage budget na maksimum, makar to znacilo da imam 0 za transfere.
Link to comment
Share on other sites

Kad istreniras igraca za neku poziciju mozes slobodno da promenis ili skroz skines jer je njmu ta pozicija istrenirana, a ocene kod trenera se poboljsavaju ali dosta sporije nego kod igraca .. BOKICIC

Link to comment
Share on other sites

Kako da zatrazim od predsednika da mi poveca transfer budzet .. Znam dovde: Boardroom - interact with Board - finance - transfer budget - ??? Sta sada ???

Pa sva tri ponudjena odgovora su ti molbe da se poveca TB, samo su navedeni razlozi, i ako pritisnes bilo koji dobices odgovor.

Ako nece da povecaju prilikom prvih argunemata oda dodje druga runda pregovor.

I u toj rundi isto imas vise ponudjenih odgovora, ja uvjek biram i can`t stress you how importan i think this is(tako nekako)

Link to comment
Share on other sites

ovako imam ja pitanje  vezano uz dovodjenje igraca

kada pokusavam nekoga dovestklub trazi 4 puta vecu lovu za njega od njegove trenutne trzisne vrijednosti ( govorim generalnoo za sve igrace) a kada  kupiju igrace od mene  jedva ponude 3M€ vise od njegove vrijednosti  jel moguce  dovest nekoga za neku razumnu  cifru?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |