Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me..


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Mislim da ove s lijeve strane sve znaš,jedino možda ovo Man management jest da će ti se taj menađer bolje slagat s drugim ljudima i činit igrače sretnijima,kod team talka i sl.

 

Adaptibility - prilagođavanje,lakše  i brže se prilagodi na novu državu,sredinu tj. klub u koji je stigao

Determination - ajmo reći nekakve mentalne želje određenog trenera ili menađera da pobjedi,uvijek će bolje motivirati igrače jer on to najviše želji

Judging player ability - procjenjivanje igračeve sposobnosti

Judging player potential - procjenjivanje igračevog potencijala

Level of discipline - ovo valjda znaš,kakva je disciplina kod trenera,ako je ovo malo onda će bit više opušten i odmoren,a ako je veliko onda sve obrnuto

Motivating - Motiviranje igrača

Physiotherapy - ovo je za physio doktore,ne za menađere :P

Tactical knowledge - kod menađera ili trenera najviše znači kako će igračima govoriti kada ima zadaješ Touchline ins. jer ako je ovo nisko onda on to može malo slabije pojasniti...tj. slabije se snalazi u taktikama

 

Jesi li ovo tražio? :)

Link to comment
Share on other sites

Attacking,Defending,Fitness,GKs, Mental, Technical ti je koliko je dobar za 'trening'.

Man Managment - koliko je dobar u radu sa ljudima ( igracima, osobljem, sto vise to bolje)

Working with... rad sa mladjim igracima

Adaptability - Koliko ce se brzo prilagoditi novoj drzavi, novom klubu itd..

Determination - Odlucnost

JPA, JPP - Znanje o sadasnjem i buducem potencijalu nekog igraca

Lvl of discipline - Koliku slobodu dopusta igracima ( kao Rijkaard Ronaldinhu, ili kao Ferguson Scholesu). Nema veze sa igrom na terenu, nego sa disciplinom uopste.

Physiotherapy - Koliko je dobar fizioterapeut

Najvaznije ( jedno od najvaznijih)

Motivating i Tactical knowlege:

Motivacija igraca ( za team speech) i takticko znanje za pravljenje formacije, markiranje protivnicih igraca i slicno.

Pored ovog imas i skrivene atribute za menadzere, jbg, ne znam ih napamet, pogredaj Fergusona ili Guardiolu u Editoru pa ces da vidis otprilike kako to treba da izgleda.

Crko sam dok sam napisao, da bi na kraju Julac prije men xD

Ja sam malo opsirnije, pa valjda ces izvuci najbolje iz oba posta :)

Link to comment
Share on other sites

Molim vas ako neko moze da mi kaze kako da prebacim na windowed zato sto kad udjem u opcije uopste nemogu da odaberem windowed ?

Pa Žiga jesi ti prvi put na forumu pa da ne znaš da se za ovakve stvari ne otvaraju teme? Obrisao sam je. A sada da ti odg samo pritisni alt+enter. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Tacno je i ovo sto je Julac rekao, ako ga ne prodas za te npr. 3 godine isplacujes mu bonus ( ali godinu po godinu; ako ima taj bonus 30k, svake godine mu isplatis po 10k, ako je na 3 godine ugovor).

Link to comment
Share on other sites

Hm, nisam znao gde da pisem pa ajd ovde, valjda nije u offu.

 

Zanima me kako da pobedim usranu Barcelonu, nisam nasao neke posebne taktike kojima bih uspeo u tome a siguran sam da ce me ubiti ako koristim taktiku koju sam do sad koristio. Jos igram bez Vidica i Evre.  :/

Link to comment
Share on other sites

Zanima me kako da slikam u toku igre,bez da izlazim iz nje i radim printscreen.

 

I sta bude kad kupim dva igraca na odlozeno na 48m.r. i u jednom trenutku nemam da ih isplatim?

Alt + F4 ti slika i sacuva u documents/SI/FM12/screenshots

Ako kupis dva igraca odlozeno, i ne mozes da ih isplatis, uci ces u minus, a ako pretjeras cak i u bankrot ( znas li sta je to ?). I ti ces vjerovatno ( 99%) dobiti otkaz.

Link to comment
Share on other sites

Alt + F4 ti slika i sacuva u documents/SI/FM12/screenshots

Ako kupis dva igraca odlozeno, i ne mozes da ih isplatis, uci ces u minus, a ako pretjeras cak i u bankrot ( znas li sta je to ?). I ti ces vjerovatno ( 99%) dobiti otkaz.

 

hmm, kupio sam Di Mariu i M'Vilu na odlozeno. Imam TB nekih 50miliona, za M'Vilu sam dao 42 na odlozeno a za Di Mariu nekih 24m. I kupio neke regene koji su dosta dobri.

 

Ne znam sta je bankrot u igri, znam sta je RL. A pretpostavljam da mi u igri tad lupe embargo na TB i tome slicno. A planiram da prodam visak igraca da nadoknadim kolik-toliko rupu u budzetu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |