Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me..


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Točno,u ovom FM12 nemožeš namjestiti postavu i ići na Go Holiday...Tako da ćeš morati gledati utakmicu,ali inače to ti je bezveze ići na Holiday na dan utakmice  :thumbup:

 

Netočno!

Može tako napravit. Isto je kao i prošle godine.

Link to comment
Share on other sites

mozda ste vec negdi napisali ali mi se nije dalo citat sve postove. Gdje mogu narucit fm12 i jel ima za kupit u kakvim ducanima?

Imas gore velikim zelenim slovima napisano gdje mozes kupiti fm za 28e. A moze se kupiti i u specijalizovanim trgovinama ( cd/dvd sopovima). Cijena ne vjerujem da je ispod 40e.

Link to comment
Share on other sites

Kako da napravim da mi u profilu igrača prikazuje grafik sa ocenama kao na 11-ci a ne ovaj profil?

Udjes u FM, preferences.

E sad, ne znam da li je odmah na prvom screenu ili moras da udjes u display and sound, ali gore desno imas da to namjestis.

Link to comment
Share on other sites

zanima me jel mogu nekako izbrisat patch koji se preko steam-a automatski instalira?.. ovaj zadnji 04 je bio, i onda san iskljucio automatski update.. sad zelin izbrisat taj 04 ako nekako mogu  :D

Ne. Ali kad pocinjes novu igru ( novi save) imas opciju da biras na kojem patchu hoces da igras.

Link to comment
Share on other sites

a sta donosi 04 u cemu je razlika ? ja sam poceo sa zvezdom i nasao neke nepoznate al solidne igrace cak ni klub nije neki ni u brazilu a kamoli sire i nece da pregovara, ja namestio na editu  da klub ima bolji rejting poceo da igram i nadjem tog igraca a njemu ocene slabije ? u cemu je fora jel zna neko ? hvala :cekam

Link to comment
Share on other sites

a sta donosi 04 u cemu je razlika ? ja sam poceo sa zvezdom i nasao neke nepoznate al solidne igrace cak ni klub nije neki ni u brazilu a kamoli sire i nece da pregovara, ja namestio na editu  da klub ima bolji rejting poceo da igram i nadjem tog igraca a njemu ocene slabije ? u cemu je fora jel zna neko ? hvala :cekam

Imas u temi patchevi izmjene sa 0.4 patchom. A sto se tice tog igraca, vidis, neki igraci imaju random ocjene, sto znaci da im one nece uvijek biti iste kad krenes novi save.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |