Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me..


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Ljudi gde da nadjem editor za fm 2012, nisam ga nasao preko Stima. bili su neki linkovi da se downloaduje editor i jos neki fajl preko neta, ako neko moze da nadje nek postavi.

Imas lijepo uradjen tutorijal cim udjes u Generalno, a imas jos jedan u Pomoc. Ne moze da nema ako si dobro pratio.

Link to comment
Share on other sites

Di mogu nekog igrača naučit nekom prefered moveu? quee Ja to nemogu nać na novom FM-u.

Desni klik na igraca i imas tamo nesto tako, samo ce ga neki trener nauciti sto on misli da je nuzno. Bezveze je to ali eto.

Link to comment
Share on other sites

kako to da namestim promenim, meni treba samo da bude malo bolja reputacija nase lige il kluba, ama bas niko ne bi pregovaro , ako je iole malo dobar , nijedan talenat

Ides na editor/ ucitaj DB / idi na club i tamo nadji 'reputation'. Povecaj na jedno 7500 ako hoces da igraci malo bolje klase da dodju. preko 8000 hiljada ti je continental, tu bi mogao igrace kao sto je Eden Hazard dovoditi, a preko 9000 je worldwide i sa tim bi mogao skoro sve igrace.

Link to comment
Share on other sites

Nemoj dablpostovati. Koristi izmjeni  :thumbup:

Objasnio sam ti, udjes u editor i imas kore desno padajuci meni. Izaberi load database. Kad ucita idi na clubs i trazi svoj klub, ukucaj ime i klikni enter. Kad nadje klub klikni na njega i idi na edit. Nadjes 'reputation' i onda upisi koliku hoces reputaciju, dao sam ti gore otprilike sta i kako. Idi opet gore lijevo u padajucem meniju pise 'save as' i napisi npr Reputacija.

U igri moras da ides na 'new game'. Izbacice ti prozorcic i ti moras da oznacis 'change'. Oznaci Reputacija i idi dalje. Izaberi lige koje hoces i to ti je to ;)

Link to comment
Share on other sites

uradio sad da vidim jel radi , hvala , malo sam poveco , nasao sam neke igrace solidni su mi al nisu poznati i na kraju me skenjalo kad nisu htli da pregovaraju  :respekt:

uspeo hvala , a kad je igrac na granici i ne trazi nista u pregovorima i tu mu ponudis on odmah odbije i po crveni ne trazi koliko hoce, a pocne pregovor sto ti sve nudis , jel znas kako to ? ako si tu , pozz

[mod]Lijepo ti je receno da ne postujes dva puta za redom! Imas opciju izmjeni, nemoj da spamujes. Zadnje upozorenje.[/mod]

Link to comment
Share on other sites

nisam skonto sta sam tamo pogresio da idem stalno na izmeni il ?  nekad igracu u pregovoru , hoce da pregovara a ne trazi nista , i onda ja sam sve uslove ponudim , sta god ponudim on odbije i ne pregovara dalje , nije kao kod ostalih kad mozes da se cenkas

 

Link to comment
Share on other sites

E ovako. To da li ce on dati neke uslove za ugovor prvi, ili ces ti morati prvi da ponudis zavisi od njegovog agenta.

Dalje, kao sto je Dex rekao, ocito da nisi dovoljno ponudio i agent je prekinuo pricu sa tvojim klubom. Sto me dovodi do zakljucka da sljedeci put vise ponudis.

Za za to duplo postovanje:

Ako je tvoj komentar ZADNJI, a imas nesto da napises, nemoj da pises novi post, nego na prethodnom koristi opciju "izmeni" i tu napisi sta si htio.

Link to comment
Share on other sites

ma znam ali nije sam trazio svoje uslove , pa jel zavisi i koliko nudis menadzeru u tim uslovima ? ili samo njemu , ja isprobo ponudio sve sto sam imao i nista, mislim da to ima veze sa reputacijom, iskreno sta mislis koliko zvezda zasluzuje reputaciju ? hvala  :thumbup:                greska izvini , ako mogu obrisacu ga ili ti

Link to comment
Share on other sites

ma znam ali nije sam trazio svoje uslove , pa jel zavisi i koliko nudis menadzeru u tim uslovima ? ili samo njemu , ja isprobo ponudio sve sto sam imao i nista, mislim da to ima veze sa reputacijom, iskreno sta mislis koliko zvezda zasluzuje reputaciju ? hvala  :thumbup:                greska izvini , ako mogu obrisacu ga ili ti

Sve zavisi, koliko ponudis agentu, igracu.. nijedna rubrika ne bi smjela ostati prazna. A koju reputaciju zasluzije Zvezda. Iskreno ? Bolje da ne znas. Stavi 8000 hiljada za pocetak, pa kad se naviknes na novi FM, onda mozes da to i smanjis ( kad krenes novi save).

 

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav,

 

ako ima netko tko bi me uputio kako kreirati novu ligu, državu ili kome se obratiti da napravi istu, neka kaže. Naime, prošle godine mi je isto za FM 2011 napravio Sloba Grobar, ako se dobro sjećam. Naime, trebala bi mi Lithuania tj. Litva iliti Letonija, pa eto.. ko ima višak vremena, neka me uputi.

 

Hvala

 

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav,

 

ako ima netko tko bi me uputio kako kreirati novu ligu, državu ili kome se obratiti da napravi istu, neka kaže. Naime, prošle godine mi je isto za FM 2011 napravio Sloba Grobar, ako se dobro sjećam. Naime, trebala bi mi Lithuania tj. Litva iliti Letonija, pa eto.. ko ima višak vremena, neka me uputi.

 

Hvala

 

http://www.fm-balkan.com/index.php?topic=7535.0

Ovdje idu zahtjevi za nove lige.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |