Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me..


Ling^2
 Share

Recommended Posts

E sada,ne možeš namjestit točno tko će koga učiti,to ti automatski bude izabrano...

Otiđi na Dragutinovića i onda na Private chat s njim...Zatim izaberi o čemu ćeš pričat,tema će biti Development i onda podtema Tutoring i izabereš pitanje koje ćeš pitati  :thumbup:

Ne mozes biti vise u krivu :wink:

Naravno, ne moze golman da uci napadaca. Igrac koji je TUTOR (onaj koji uci mladjeg) mora da bude bar competent na poziciji gdje je igrac kojeg uci bar accomplished. Uradi ovo sto je Julac rekao ( private > Development > Tutoring) i onda ce ti izbaciti igraca. Klikom na ime igraca otvara se padajuci meni, i ti tu izaberes kojeg igraca zelis.

 

Zanima me da li bi neko mogao da mi kaze ocenu za prilagodjavanje novoj poziciji za Gansa, Cleverleya i Ravela Morrisona. Za svu trojicu je u pitanju prilagodjavanje na CM. Zaboravio sam naziv na V nesto...  :dada U slucaju da je zabranjeno objavljivati tu informaciju na forumu, posaljite mi na PP. Ljubazno zahvaljujem.  :thumbup:

Mislis adaptability, versatility ili bas koliku ima ocjenu na poziciji CM-a ?

 

Opet ja izmeni mjesto citat  :pras:

Link to comment
Share on other sites

Ne mozes biti vise u krivu :wink:

Naravno, ne moze golman da uci napadaca. Igrac koji je TUTOR (onaj koji uci mladjeg) mora da bude bar competent na poziciji gdje je igrac kojeg uci bar accomplished. Uradi ovo sto je Julac rekao ( private > Development > Tutoring) i onda ce ti izbaciti igraca. Klikom na ime igraca otvara se padajuci meni, i ti tu izaberes kojeg igraca zelis.

Mislis adaptability, versatility ili bas koliku ima ocjenu na poziciji CM-a ?

 

Opet ja izmeni mjesto citat  :pras:

 

Pa dobro,to se podrazumijeva da neće staviti golmana da trenira napadača...Valjda ima nešto u glavi da to ne napravi :P

Link to comment
Share on other sites

da neotvaram temu pitat cu ovdije  nadam se da nije prob. 

 

igra mi radi normalno u smallscreenu al kada stvim na full nevidi mi se mis uopste  pa ako netko zna kako da to rijesim patch 1.0.4.

Jesi probao da promjenis rezoluciju kad stavis na full screen ? ( da li pod small screen mislis na windowed mode ? )

Link to comment
Share on other sites

Jesi probao da promjenis rezoluciju kad stavis na full screen ? ( da li pod small screen mislis na  mode ? )

 

da mislim na WM ,pokusam promjenut rezoluciju  pa javim ..

Edit: pokuso opet isto ,nema veze  barem radi windowed :)

Link to comment
Share on other sites

Kako u Fixtures da vidim samo utakmice jednog natjecanja posebno,npr. preko Filters mogu označit da vidim samo ligu i sl. ali nemogu da vidim samo LP,pa me zanima kako to mogu napravit...

Zasto ne odes na svoju grupu pa tamo imas listu utakmica koje si odigrao ? Nisam siguran ( citaj ne znam) da mozes preko Fixturesa da to odradis.  :bo:

Link to comment
Share on other sites

Jos jedno pitanje od mene. :)

Do kada je poslednji rok za registraciju igrača u domaćoj ligi. Doveo sam 2 igrača pred 4. predkolo Lige Evrope i uspeo sam da ih za LE registrujem, ali za JSL još nisam. Hoću li moći da ih registrujem pre zime ?

 

Nisam igrao u Jelen ligi,ali pretpostavljam da nećeš,ali nisam 100% siguran,sve je moguće :)

Link to comment
Share on other sites

Ne mozes biti vise u krivu :wink:

Naravno, ne moze golman da uci napadaca. Igrac koji je TUTOR (onaj koji uci mladjeg) mora da bude bar competent na poziciji gdje je igrac kojeg uci bar accomplished. Uradi ovo sto je Julac rekao ( private > Development > Tutoring) i onda ce ti izbaciti igraca. Klikom na ime igraca otvara se padajuci meni, i ti tu izaberes kojeg igraca zelis.

Mislis adaptability, versatility ili bas koliku ima ocjenu na poziciji CM-a ?

 

Opet ja izmeni mjesto citat  :pras:

 

Na versatility. Koliki im je?! ( :o..) haha xD

I koliko ce im od prilike trebati da utreniraju novu poziciju?

Link to comment
Share on other sites

Nekužim ono sa Athletic Bilbaoom, nemogu nijednom igraću ponuditi ugovor, čitao sam negdje da mogu samo onim igraćima iz Baske al ne kužim kakvi su to igraći?

 

U RL Athletic Bilbao dovodi igrače samo iz pokrajine Baskija pa ako je tako u igri onda nemožeš  :)

Link to comment
Share on other sites

hh..nismo se razumjeli..kužim ja to..al nemogu shvatit kakvi su to igraći gdje da ih tražim kakvi su to igraći iz Baskije??

Spanija ima svoje regione(pokrajne). Jedan od tih regiona je Baskija. Bilbao je iz Baskije i kod njih vrijedi pravilo da samo domaci igraci mogu da igraju. E sad, kako ces da vidis da li je neki igrac Bask ? Pa idi na 'information' i vidi da li pod 'nationality' ima 'basque'.

Na versatility. Koliki im je?! ( :o..) haha xD

I koliko ce im od prilike trebati da utreniraju novu poziciju?

 

Cleverley 17 ( +/- 1)

Ganso 13 ( +/- 1)

Ravel Morrison ima random cini mi se

 

Cleverleyu ce trebati jako brzo da se istrenira na CM jer vec ima 19 od 20 za CM. Ganso ne znam koliko ima, a za Morrisona ce ti trebati bar godina - dvije.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |