Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me..


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Igram sa klubom koji nema prevelike ambicije i dali su mi nesto malo novca,i najveca plata koju mogu da dam je 575pw. :(

E sad me zanima da li ja mogu da trazim od presjednika neke dodatne pare ili nekako da ih dobijem,jer stvarno potrebni su mi igraci.

Mogu da dovedem ove sto nemaju kluba al platu nmg ponudit.Pa ako mi neko može da pomogne ? BOKICIC

Link to comment
Share on other sites

Skinio sam Cut-Out Megapack 4.0 i postavio u igru i rade slike i tooo.Sad me interesuje dali ce mi se smanjiti brzina i dali ce se pojaviti ona greska u crashu ( Crash Dumps ) ? :) Hvala!!! Ko ima ove slike nek mi kaze kako je kod njega i too :D

Mozda ce ti sporije malo ucitavati profile igraca i kad mjenas sa regena na prave slike, ali nista znacajno. E sad, da li ce ti se pojavljivati crash dump ti niko ne moze reci. Najvjerovatnije da nece, ali ipak ti namjesti auto save na svakih 7 dana. Tako je i kod mene, i od patcha 12.0.3 nisam imao dump ( iako imam svu zivu grafiku).

Link to comment
Share on other sites

To ti je greška do steama samo ne znam zbog čega. :)

 

Što se tiče jezika da odgovorim na to. :) NIKADA ali NIKADA u igri neće biti ni ti srpskog ni bosanskog ni hrvatskog jezika... nikada! Što bi prevodili igricu na neki od tih jezika kada broj % koji se prodaju originala u tim zemljama može izmeriti na prstima možda čak i jedne ruke. :) Jbg. ja bi najviše voleo da ima jedan od ta tri jezika ali nema niti će SI nešto slično uraditi... a da neko prevodi ne može... velik je to posao, znam ja ali onda i igra u komentarima recimo utakmice dobija na nerealnosti a da se prevodi ima dosta... recimo sad četvoro kada bi uzelo da to rade ne bi završilo u narednih 4 meseca kada bi radili non-stop. Jbg. KAVA

 

EDIT: A i ne mogu da verujem da neko u današnje vreme ne zna engleski, bar ono što se pojavljuje u FM. :D

 

Inače imam pitanje i ja... kako u editoru da postavim dimenzije za dvoransko prvenstvo (to bi trebalo u jardama 45 x 21). Video sam da su neki pravili pa me zanima kako?

Link to comment
Share on other sites

Je l' mogu nekako da ubrzam ucitavanje fm-a? Duze mi ucitava period nakon utakmice nego samu utakmicu. Po 10 minuta mi nekad ucitava. Je l' mogu da smanjim igru nekako na low, ili kako god?!

Ne  :bo: Jedino da smanjis broj liga koje si ubacio

[hs width=300 height=300]http://www.dodaj.rs/f/1N/Du/NffgM1C/untitled.jpg[/hs]

 

Zna li neko što ovo? Izbaci mi kad hoću da udjem u igru?

Imamo lijepo ovdje objasnjeno sta i kako http://www.fm-balkan.com/index.php?topic=7445.0

Ne znam zasto niko ne trazi na forumu, nego samo dodju i zahtjevaju a u 90% slucajeva to postoji na forumu i cesto im je tik ispred  nosa ( nema Sale ovo veze sa tobom, malo sam nervozan).

 

Inače imam pitanje i ja... kako u editoru da postavim dimenzije za dvoransko prvenstvo (to bi trebalo u jardama 45 x 21). Video sam da su neki pravili pa me zanima kako?

Minimum pitch size ? Nisam nikad to radio pa ne znam.

Link to comment
Share on other sites

Jos jedno pitanje. Ustvari 2. :)

 

Sta su newgeni ?  hmm

 

 

Kako da "nateram" igrača da pregovara samnom ?

 

 

Imam ovu zver na pozajmici iz Volzburga i želim da ga otkupim. Dogovorena cena je 2 miliona, tako da sa nemcima nemam problem.

Problem je što igrač nije zainteresovan da pregovara samnom.

Pored odličnih atributa, veliki plus je što ima srpski pasoš.

 

 

http://www.dodaj.rs/t/2V/ZR/37x7bcyW/milos-karisik-overview-a.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

New gen - New generated ( skracenica), novi regeni

Re gen - re generated ( skracenica), reciklirani regeni ( ajmo reci)

Razlika, nema je, sem u imenu.

 

Ima,ima i to velike razlike...Sve to što vi nazivate Regenima su zapravo Newgeni...

 

Regeni su igrači,npr. u igri sretnete Zinedinea Zidanea sa 16 godina s visokim ocjenama,e to je regen,neki igrač koji je u mirovini i ponovo se pojavi u igri sa drastično visokim ocjenama..

 

Newgeni su igrači koji je pojave u igri sa visokim ocjenama sa nekim imenom,bez imena poznate osobe,tj. nogometaša  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

jel bi mogao nekako da ga privolim da se predomisli ?

dao bi mu kule i gradove, samo da potpiše... :D

Bez da koristis FMRTE ne  :(

I meni je tako Annan otisao iz kluba, a bio mi je savrseni anchorman.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |