Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me..


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Zanima me, da li mogu dodati lige koje su naknadno preko editora napravljene u vec pokrenuti "sejv"? Znaci,isto kao po default-u, npr. sad neko napravi BiH ligu,i ja to hocu da dodam sa vec pocetom igrom?

Link to comment
Share on other sites

Zanima me, da li mogu dodati lige koje su naknadno preko editora napravljene u vec pokrenuti "sejv"? Znaci,isto kao po default-u, npr. sad neko napravi BiH ligu,i ja to hocu da dodam sa vec pocetom igrom?

Ne  :)

Link to comment
Share on other sites

Dali neko zna zasto ne igram kvalifikacije za ligu sampiona a zavrsio sam na 4 mestu premier lige sa portsmauthom ? :) Igram 4 rundu kvalifikacija sa Bate Borisovom :) a 4 tim u Spaniji igra kvalifikacije za LS :) Zbog cega tooo ? :) Inace Engleska je na 24 mestu u svetu fuj su jakooo

Link to comment
Share on other sites

Dali neko zna zasto ne igram kvalifikacije za ligu sampiona a zavrsio sam na 4 mestu premier lige sa portsmauthom ? :) Igram 4 rundu kvalifikacija sa Bate Borisovom :) a 4 tim u Spaniji igra kvalifikacije za LS :) Zbog cega tooo ? :) Inace Engleska je na 24 mestu u svetu fuj su jakooo

Kao prvo, smanji smajlije.

Kao drugo, koja si sezona ? I daj mi SS league rules ( klikni na ligu i nadji rules i uzmi SS).

Mozda 4. mjesto u Eng ne vodi u LS nego u LE.

Link to comment
Share on other sites

Nije mozda zato sto je Engleska kao reprezentacija tek na 24 mestu ? :) Celzi je na primer u sezoni 2013/2014 igrao Ligu Sampiona kvalifikacije a bio je 4 na tabeli,Liverpul sezonu pre bio 4 igrao euro cup.Kako da resim ovaj problem ako je uospte neki bug ili je do odvratne reprezentacije

Link to comment
Share on other sites

Nije mozda zato sto je Engleska kao reprezentacija tek na 24 mestu ? :) Celzi je na primer u sezoni 2013/2014 igrao Ligu Sampiona kvalifikacije a bio je 4 na tabeli,Liverpul sezonu pre bio 4 igrao euro cup.Kako da resim ovaj problem ako je uospte neki bug ili je do odvratne reprezentacije

Nema to veze na kojem je mjestu drzava. Vazna je liga.

instalirao sam igricu i kad hocu da je pokrenem prijavljuje mi sledecu gresku... unable to find some essential data. please installed correcty. if the problem persists, please contact tehnical  support. :lud:

http://www.fm-balkan.com/index.php?topic=7449.0

Pogledaj ovu temu.

Link to comment
Share on other sites

Za ekstraktovanje default db, tj. fajlova iz default foldera 'data'.

Ljudi to koriste za pravljenje skina, mjenjanje nation rulesa itd.

 

Ovaj put cu samo da zakljucam temu, a sljedeci put kad otvoris temu bez potrebe cu da je uklonim i neces dobiti pitanje na odgovor. Zasto ? Inace ovakva jednokrata pitanja idu u 'Zanima me'.

Procitaj pravila i sve je supar. Hvala.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |