Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me..


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Ima,ima i to velike razlike...Sve to što vi nazivate Regenima su zapravo Newgeni...

 

Regeni su igrači,npr. u igri sretnete Zinedinea Zidanea sa 16 godina s visokim ocjenama,e to je regen,neki igrač koji je u mirovini i ponovo se pojavi u igri sa drastično visokim ocjenama..

 

Newgeni su igrači koji je pojave u igri sa visokim ocjenama sa nekim imenom,bez imena poznate osobe,tj. nogometaša  :thumbup:

I dalje ne vidim razliku, i jedni i drugi sluze da bi igra mogla da se igra beskonacno  :bo:

Link to comment
Share on other sites

Ali ima razlike,nije samo u imenu  :thumbup:

Da ima, ima  :D

šteta. kad istekne pozajmica, probaću opet da ga pozajmim i tako dok mu ne istekne ugovor. Posle kad bude bio bez kluba će valjda hteti...

Probaj da dignes reputaciju kluba u medjuvremenu, mozda ce onda doci.

Link to comment
Share on other sites

Pa raputacija raste non-stop. Uzeo 4 duple krune. 5 puta igrao LE/LŠ, od toga 4 puta poršao grupe...

Kako još, nes rezultatima, mogu da je podigne ? Liga mi je 14 u evropi...

Šta još mogu da uradim ?

Nista. Jedna stvar je potrebna da se digne reputacija, a to su rezultati. A ovaj je mnogo dobar igrac, a i igra u dobrom timu.

Link to comment
Share on other sites

Nista. Jedna stvar je potrebna da se digne reputacija, a to su rezultati. A ovaj je mnogo dobar igrac, a i igra u dobrom timu.

 

Pa igra kod mene - trenutno... :D

 

Tamo uopšte ne računajnu na njega. Kad sam ga uzeo na pozajmicu, bio je na transfer listed i not need by club.

 

A meni stvarno mnogo znači što ima naš pasoš iako je ponikao u nemačkoj...

Link to comment
Share on other sites

Pa igra kod mene - trenutno... :D

 

Tamo uopšte ne računajnu na njega. Kad sam ga uzeo na pozajmicu, bio je na transfer listed i not need by club.

 

A meni stvarno mnogo znači što ima naš pasoš iako je ponikao u nemačkoj...

Pa ako ostane transfer listed, mozda ces ga onda uspjeti dovesti. Inace na kraju sezone ga probaj dovesti.

Link to comment
Share on other sites

6200, kao i Partizanu  :D

 

Jel moguće da se tako teško povećava reputacija. Moja trenutna je 6226.

 

1. sezona: titula, kup, druga nok-aut faza LE.

2. sezona: titula, kup, 16 finala LŠ.

3. sezona: titula, kup, druga nak-aut faza LE.

4. sezona: titula, kup, grupna faza LŠ (4 mesto)

5. sezona: trenutno igram. Prvi na tabele TSL, u polifinalu kupa, prošao u 8 finala LŠ.

 

Liga napredovala za 30ak mesta, trenutno 14a. Dva tima idu u LŠ, prvi bez kvalifikacija.

Sve je to uglavnom moja zasluga.

I sve to za samo 26 poena.  :crvenikarton:

Link to comment
Share on other sites

6250 ...Ling jeli toliko ili ovoliko,rekao je točno  :thumbup:

Cini mi se da je 6200 i kod Partizana i Zvezde i Dinama. Ne mogu sad otvarati editor, bavim se programiranjem pa ce mi blokirati komp... ako hoces mozes da provjeris pa da ostavis tacnu informaciju.

Link to comment
Share on other sites

Otvorio sam editor i sam proverio. Nemam pojma da radim sa tim, pa sam mislio da se neću snaći.

 

 

Uglavnom Editor kaže da je reputacija Zvezde 6250. Jel moguće da meni reputacija opada pored ovakvih rezultata ?

 

 

Šta treba da radim da bi rasla ? Da svake godine osvajam LE/LŠ ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |