Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me..


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Da i ja nešto pitam, možda je neko već pitao, ali nisam nigdje vidio ?

 

 

Igram sa Hoffenheimom, došao sam do oktobra 2013, a Bundesliga nije još počela, samo kup i Evropa .. Zna li neko u čemu je problem ?  quee

Igras li na custom db ?

Link to comment
Share on other sites

Jagošu Vukoviću strašno opada kondicija u toku utakmice. Na poluvremenu bude 60%. U čemu je problem? Sezona je tek počela.

Sta mu pise kad udjes kod njega na profil ( u match fitness ) ? Koliko ima stamine a koliko natural fitnessa ?

Link to comment
Share on other sites

Sta mu pise kad udjes kod njega na profil ( u match fitness ) ? Koliko ima stamine a koliko natural fitnessa ?

 

Tired after his last match.

 

Natural fitnes 15

Stamina 12

 

Nije bio povređen. Jednostavno mu je takva kondicija ove sezone. Tu je već treću godinu, do sada nije bilo ovakvih problema.

 

Još sam zaboravio da napomenem da mu to nije zbog velikg proja utakmica, jer je on rezervna varijanta za levog beka. Igra samo kad je prvi levi bek umoran/suspendovan/povređen.

Link to comment
Share on other sites

Tired after his last match.

 

Natural fitnes 15

Stamina 12

 

Nije bio povređen. Jednostavno mu je takva kondicija ove sezone. Tu je već treću godinu, do sada nije bilo ovakvih problema.

 

Još sam zaboravio da napomenem da mu to nije zbog velikg proja utakmica, jer je on rezervna varijanta za levog beka. Igra samo kad je prvi levi bek umoran/suspendovan/povređen.

Nije on spreman za citav mec jos. Kad mu u match fitness bude pisalo fully prepared, i ako mu tad opadne kondicija na poluvremenu na ispod 60% ( a da ga neki protivnicki igrac nije povrijedio, meni se cesto desava da mi uzasno tuku bekove) onda imas problem.

Link to comment
Share on other sites

Odes na Fiixtures i kliknes na tu utakmicu koju zelis otkazati i pritisni cancel  :thumbup:

hvala , da te pitam jos nesto nasao sam jednog igraca povredjen je pa ga ne mogu kupiti , povreda traje 7 meseci i posle toga mogu da ga kupim al opadnu mu dosta ocene pa ne znam sta da radim , uvek se nadam da igrac napreduje a ovako ne znam ni dal ce povratiti ocene?
Link to comment
Share on other sites

Zavisi od mnogo faktora hoce li, ili ne vratiti ocjene. Njegova ambicioznost, radna etika, natural fitness, te od tvojih treninga, trenera i koliko mu dajes sansu u prvom timu. A najvise zavisi od toga koliko godina ima. Ako je stariji od 25, 26 godina, ne vjerujem.

 

FM se moze igrati bez neta. Net ti treba samo da skines FM i patcheve preko Steama. Otvori Steam, nadji u padajucem meniju (Steam gore lijevo) offline mode. Klikni i restartovace se Steam. Pokreni FM onda.

 

Ne znam kad cu dobiti net, pa ne mogu svako malo preko moba da kuckam. Vent zaduzi nekog da pazi.

Link to comment
Share on other sites

Zanima me jedna stvar!!! Imam probleme oko grafike, kada stavim tamo na user folder tata da preuzima grafiku sa c/my doc/si/fm12 e onda ne mogu da ocitam logos-e??? A kada stavim c/my doc/si/fm12/graphics/pictures/logos e onda ih ima... kako rjesiti

Link to comment
Share on other sites

Zanima me jedna stvar!!! Imam probleme oko grafike, kada stavim tamo na user folder tata da preuzima grafiku sa c/my doc/si/fm12 e onda ne mogu da ocitam logos-e??? A kada stavim c/my doc/si/fm12/graphics/pictures/logos e onda ih ima... kako rjesiti

Ne znam, cudno mi je... nista mi ne pada na pamet  :bo:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |