Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me..


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Ahahah, prvi put ovo cujem. Otvori FM, pa idi na windowed mode ( ides na preferences>display and sound>i imas rezoluciju gore lijevo, odaberi windowed). Onda na traci dole gdje ti stoji vrijeme i slicno mora da bude oznaka za jezik. Promjeni je sa cirilice. Ako nema te oznake za jezik, desni klik na traku, pa traka alata > Jezik. I onda promjenis.

Link to comment
Share on other sites

@willson evo da ti malo bolje to predočim

 

[hs width=300 height=300]http://img683.imageshack.us/img683/9577/footballmanager2012main.png[/hs]

 

Ovdje staviš kvačicu kako je na slici

 

[hs width=300 height=300]http://img641.imageshack.us/img641/869/footballmanager2012newg.png[/hs]

 

I onda uzabereš kvačicom tu SFRJ...

 

@NemanjaNs stvarno neznam,da nije neki bug,uslikaj i stavi u temu za bagove  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

@willson evo da ti malo bolje to predočim

 

[hs width=300 height=300]http://img683.imageshack.us/img683/9577/footballmanager2012main.png[/hs]

 

Ovdje staviš kvačicu kako je na slici

 

[hs width=300 height=300]http://img641.imageshack.us/img641/869/footballmanager2012newg.png[/hs]

 

I onda uzabereš kvačicom tu SFRJ...

 

@NemanjaNs stvarno neznam,da nije neki bug,uslikaj i stavi u temu za bagove  :thumbup:

a vec sam ranije stavljao aj vidjecu inace hvala  :respekt:
Link to comment
Share on other sites

@willson evo da ti malo bolje to predočim

 

[hs width=300 height=300]http://img683.imageshack.us/img683/9577/footballmanager2012main.png[/hs]

 

Ovdje staviš kvačicu kako je na slici

 

[hs width=300 height=300]http://img641.imageshack.us/img641/869/footballmanager2012newg.png[/hs]

 

I onda uzabereš kvačicom tu SFRJ...

 

@NemanjaNs stvarno neznam,da nije neki bug,uslikaj i stavi u temu za bagove  :thumbup:

 

Zanima me ggdje trebam napraviti taj folder,ili ako ga imam da ga nadjem !

Link to comment
Share on other sites

Ovako stoje stvari. Našao sam 2 extra regena (14. i 16. godina) za siću neku (2-3K). I kad pošaljem ponudu, klub prihvati, onda igračima ponudim ugovore i kad treba da mi stigne da li su prihvatili ili nisu meni stigne poruka da su potpisali novi ugovor sa klubom. I tako već 3-4 puta... Ovo mi se prvi put dešava, ima li izlaza odavde?  :unsure:

 

Inače su Argentinci, a pravilo je takvo da do 18e godine ne bi mogli da mi stignu... Ne znam da ima li to neke veze?

Link to comment
Share on other sites

Ovako stoje stvari. Našao sam 2 extra regena (14. i 16. godina) za siću neku (2-3K). I kad pošaljem ponudu, klub prihvati, onda igračima ponudim ugovore i kad treba da mi stigne da li su prihvatili ili nisu meni stigne poruka da su potpisali novi ugovor sa klubom. I tako već 3-4 puta... Ovo mi se prvi put dešava, ima li izlaza odavde?  :unsure:

 

Inače su Argentinci, a pravilo je takvo da do 18e godine ne bi mogli da mi stignu... Ne znam da ima li to neke veze?

Ti igraci vec imaju ugovor potpisan sa svojim timom i ne mogu da idu nigdje drugo. Sacekaj sljedecu godinu i dovedi ih.

Link to comment
Share on other sites

E, ovako, resio sam da za promenu uzmem neki dosta slab klub. Posto sam fan Manchester Uniteda odlucio sam da preuzem United Of Manchester. Klub je u 7. ligi Engleske. Finansijski dosta slab, sa nikakvom akademijom, imam pravo na dva trenera(maksimum), asistenta i imam TB od 15k. xD

Zanimaju me neki predlozi kako sto bolje da klub dignem na noge, zaradim neku dodatnu kintu, odem u visi rang? I da li igde postoje igraci koji su spremni da za 400p/w (maksimum) nastupaju za jedan ovakav klub? Da li da igrace koji su stariji od trideset godina forsiram kao player/coach?

 

P.S. Imam napadaca koji ima pace 1! :cekam

 

Je l' mi zavidite, a? xD

Link to comment
Share on other sites

E, ovako, resio sam da za promenu uzmem neki dosta slab klub. Posto sam fan Manchester Uniteda odlucio sam da preuzem United Of Manchester. Klub je u 7. ligi Engleske. Finansijski dosta slab, sa nikakvom akademijom, imam pravo na dva trenera(maksimum), asistenta i imam TB od 15k. xD

Zanimaju me neki predlozi kako sto bolje da klub dignem na noge, zaradim neku dodatnu kintu, odem u visi rang? I da li igde postoje igraci koji su spremni da za 400p/w (maksimum) nastupaju za jedan ovakav klub? Da li da igrace koji su stariji od trideset godina forsiram kao player/coach?

 

P.S. Imam napadaca koji ima pace 1! :cekam

 

Je l' mi zavidite, a? xD

 

Nisam nikadi igrao tako 'duboko', kao sto bi Leonardo rekao 'we need to go deeper'. ( ko je gledao inception shvatice). Nego pusti sad to. Najbolji nacin ti je da organizujes prijateljske, ali da igras u gostima sa veoma jakim timovima ( da odigras sa Unitedom prijateljsku napunio bi blagajnu za dvije godine  :D ). Znac 5-6 takvih utakmica da ti donesu ukupno pola miliona i sve je lakse ( mozda i vise, ko zna ?). Da ti ja sad kazem da prodajes igrace da zaradis kes, mislim da nema smisla, jer su ti igraci amateri i na njima marku ne mozes da zaradis. Znaci samo prijateljskih sto vise sa sto jacim klubovima i to je to.

Ali pazi!

To te moze i da zezne, jer ce tvojim igracima moral dobro pasti nakon neka 3-4 poraza. Moj ti je savjet da onda zakazes utakmicu sa sto losijim timom kod tebe kuci, da ih mozes pobjediti i dici moral.

Player/coach forsiraj samo ako ti igrac nije kljucan za tim, jer kad je on p/c onda ima manje vremena za trening i samim tim losije igra.

Link to comment
Share on other sites

Prijateljske su mi vec zakazane. Meni nepoznati timovi. Sad cu da vidim da zakazem jos jednu prijateljsku sa Unitedom. xD A prosecna gledanost mi je trenutno 2000. \o/ Toliko nemaju ni nasi superligasi. xD

 

Nego, skinuo sam sestu i sedmu ligu. Nakon prolaza u naredni rang, je l' idem u petu, pa cetvrtu pa trecu ili direktno u CH? :cekam

Link to comment
Share on other sites

Prijateljske su mi vec zakazane. Meni nepoznati timovi. Sad cu da vidim da zakazem jos jednu prijateljsku sa Unitedom. xD A prosecna gledanost mi je trenutno 2000. \o/ Toliko nemaju ni nasi superligasi. xD

 

Nego, skinuo sam sestu i sedmu ligu. Nakon prolaza u naredni rang, je l' idem u petu, pa cetvrtu pa trecu ili direktno u CH? :cekam

Pa ako je taj sto je napravio DB dobro odradio posao, onda bi trebao da ides u 6. pa u 5. Shvatio si :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |