Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me..


Ling^2
 Share

Recommended Posts

dobro, nadam se da još stignem ga nagovoriti...ugovor mu istice 30.6.2012, sad je tek 11 mjesec 2011 :)

 

jel ga moram prodati sada na polusezoni, ili ako nece htjeti novi ugovor, ocu moci npr. zadnja 2 mjeseca njegovog ugovora da ga ponudim klubovima, pa da onda on ode kad mu istekne ugovor...a da ja dobim pare...na njemu mogu dosta zaraditi :)

Edited by bodybuilder
Link to comment
Share on other sites

ako ga ne uspiješ nagovorit do kraja 12. miseca ponudi ga odma 1.1. klubovima jer će ti inače tada počet s njim pregovarat klubovi i mogu ti ga uzet bez odštete na kraju sezone. iako neman baš dobra iskustva s ovim primjerima jer se u mom slučaju radilo o ragama od igrača koje sam 6 miseci prije isteka nudio klubovima za 0 ali se nitko nije javljao nego bi ga uskoro potpisali na free i da im dolazi na kraju sezone. možda će u ovom slučaju zvijezde biti drugačije

 

drugo pitanje... malo je vjerojatno da će doć do situacije da on u 4. misec (2 miseca prije isteka) ima još ne riješeno pitanje kluba (vjerojatno će ga netko prije potpisat), a definitivno je sigurno da ako i dođe do toga i ako ga tada ponudiš nećeš dobiti ni kune

Link to comment
Share on other sites

evo sada sam mu rekao u private chatu, da cu ga staviti na transfer listu, ako ne zeli novi ugovor..ali je odgovorio kako ne zeli otici iz kluba, i da ce probati pregovarati za novi ugovor..ali još uvijek mu nemogu ponuditi

Link to comment
Share on other sites

netreba nitko :) ponovno sam razgovarao sa njime, i rekao mu ako nece novi ugovor da cu ga staviti na transfer listu da zaradim pare...a on je odgovorio, da je to dobro, pošto nemisli potpisati novi ugovor :) ehh, sada mi počinjite lagano davati prijedloge za novog napadaca, sa persiem u tandemu igra cavani...neznam dali da kupim teveza, pošto je unhappy u man cityu..koliku cijenu da stavim za van persia?

Edited by bodybuilder
Link to comment
Share on other sites

Moras da napravis folder "skins" ( bez "")

Kada skines skin, dobijes rar datoteku. Moras ju ekstraktovati sa winrarom ili necim slicnim. Kada to uradis, dobices folder. Otvori taj folder i u njemu ce biti jos jedan folder koji se zove isto kao i taj folder koji si dobio kada si ekstraktovao. Taj citav folder kopiraj i zaljepi u

documents:SI:FM12:skins

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zasto su u Rusiji tako velike kompenzacije kada nekim igracima istice ugovor. Npr. secam se u ranijim menadzerima, hocu Vagner Love-a da dovedem, i on hoce. ali kompenzacija bude 12m. :bo: A mislim da toga ima i u ovom fm-u...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |