Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me..


Ling^2
 Share

Recommended Posts

ma di u editoru dinamu piše reputacija 1? jesi se ti malo zajeba i gleda ugašeni klub dinamo zagreb. oni su ti već 10-ak puta minjali ime pa se moraš potrudit da ih nađeš. trenutno su gnk dinamo, kako će se sutra zvat samo bog zna :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

majke mi, hvala ti...ja sada ako ocu povecati reputaciju kluba i sejvati tu promjenu...jel onda kada nemam ukljucenu tu databasu, kada ocu novi sejv poceti, je normalno kao i prije, ili će stalno biti tako povecana reputacija i tranfer budget naprimjer?

Link to comment
Share on other sites

te promjene koje napraviš na toj bazi će ti vrijediti u igri kada označiš tu bazu prilikom započinjanja new game. kad makneš kvačicu s te baze neće više vrijediti pri započinjanju neke druge new game

 

edit: bio ti je decko ostavio nešto na tu temu tamo di si tražio u temi "zahtjevi za db"

Edited by prodo
Link to comment
Share on other sites

Da znam, vidio sam da mi je ostavio :) Ali neznam koje je to vrag opet, piše mi da imam samo 7500 mjesecnu placu, to jest toliko mogu ponuditi, i opet nemogu ni kelavu dopeljati..možda je to zato što pokušavam sa empty databaseom.neznam drugi razlog

Link to comment
Share on other sites

Hm, nisam skoro imao ovakvih problema sa moralom na pocetku sezone. Pise da je igracima moral na Very good(vecini, nekima Okay, nekima Superb) a kad krenem da podesavam formaciju pre utakmice vecini je moral F. Poor... O.o Ne mogu jos uvek da odrzim Team Meeting a nekolicini sam pohvalio posle dobro pruzene partije. O.o

Link to comment
Share on other sites

imam problem prvi put u istoriji da mi se pojavi crash dump.Dosao sam do 6 sezone sa Partizanom odradio save.Odigrao jos par dana ( u igri ) i zablokira mi Fm nisam mogao nista da uradim pa sam ga iskljucio preko task managera.Usao ponovo isao load i kada dodje do pola pojavi mi se crash dump zna li ko kako da popravim save file.Nepocinje mi se ispocetka .

Link to comment
Share on other sites

Pa jedno 10 puta sam ti to odgovorio. Ovo je posljednji. Uploaduj sliku na neki img hosting sajt kao sto je imgur ili imas nas. Link ti se nalazi na vrhu stranice kada kliknes na pocetnu stranu.

Kada uploadujes, kopiras link i onda ovdje na forumu kliknes na sliku koja izleda, ne bi vjerovao, kao SLIKA, a nalazi se ispod slova A i Smajlija u TEXT BOXU. Kada ti se otvori prozorcic, kopiras tu sliku i kliknes na OK. Jednostavno ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |