Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me..


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Kada otvoris folder od skina, u njemu se nalazi jos jedan folder sa potpuno istim nazivom, zar ne ? E vidis, taj folder koji se nalazi u tom ekstraktovanom folderu trebas da ubacis u 'skins'.

Link to comment
Share on other sites

Imam pitanje,to sam negde pre cuo,al sad da li je istina i sve to..

Ako koristim jednu taktiku,ono bez menjaja control i sve to jednu sezonu,odigram odlicno i u drugoj ko da prestanu da igraju,mnogo losije sa istom taktikom ?! Jer zato sto me procita AI ili nzm ?!

P.S. Uzgred kakva su pravila u Italijanskoj ligi za registraciju igraca, i dovodjenje regena van EU i to sv

Edited by Mare_9
Link to comment
Share on other sites

Hvala,nego za to,ako znate kojim slucajem,ako 80% utakmica u sezoni odigram sa jednom taktimom,a 20% sa drugom(defanzivnijoj ili ofanzivnijoj svejedno)

A u toj gde je 80% na utakmici menjam control i to u zavisnosti dal gubim ili vodim,verovatno onda ne moze da mi procita tako lako taktiku i moci cu kao u prvoj sezoni da igram :D ?!

Hvala,izvinite ako previse smaram.. :)

Link to comment
Share on other sites

Moras da imas vise razlicitih taktika, ili bar da onu jednu mjenjas. To sto ces samo da promjenis mentalitet nije dovoljno. Probaj promjeniti i oblik taktike. Mislim da omjer 70-30 je savrsen za taktike.

Link to comment
Share on other sites

Instalirao sam patch 12.0.4 al mi ne moze editor ...izbaci mi windows cannot access the specified device , path , or file.You may not have the appropriate permissions to access the item ..pa šta trebam uraditi ako neko zna :D

Link to comment
Share on other sites

evo ovako, krenuo sam sa arsenalom prvu sezonu :) sada me zanima jedna stvar, gledao sam malo van persia, i pise na cim mu istekne ugovor da odlazi, to jest da ne zeli produljiti ugovor, a to je još samo ova sezona...sta ja mogu napraviti da bih on pristao na ugovor..to jest jeli bolje da ga prodam na polusezoni pa da zaradim pare, nego da cekam da mu ugovor istekne

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |