Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me..


Ling^2
 Share

Recommended Posts

da se nadovežem na ovu priču o oduzimanju trenera... najveće je sranje kad ti neko traži trenera ti mu ponudiš novi ugovor da ga sačuvaš i uspiješ. i nakon misec dana ga traži drugi klub ali mu ti naravno ne možeš ponudit novi ugovor :D to je za temu pucanj u živac

 

@svon

to mora bit da je neko dira neki file u editoru ili još gore comps.fmf. po defaultu englezi imaju 6 liga, a tebi piše da ti u 10. levelu fali klub? sve da i fali ne bi smilo pokazivat grešku jer se uzima da ispravan broj klubova moraju imati sve igrive lige i jedna liga ispod zadnje igrive. znači u najboljem slučaju ti greška može bit u levelu 7. odakle tebi još 3 levela ja ne znan. jesi gleda tamo di san ti reka?

Link to comment
Share on other sites

dali se moze u editoru namestiti da timovi kada mi nude za igrace nude dosta vece cifre nego dosada? :) jer ja kada hocu da kupim nekog oni traze 40 miliona a kad hoce da kupe od mene nude 10 miliona za igraca koji je bolji od njihovog duplo.

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice financija sta utjece na povecanje tax-a?odjednom se povecao sam 600k godisnje na 600k mjesecno?!

Sto vise zaradjujes, veci je porez. Mislim da se on povecava i sa godinama.

 

jel ima neko zainteresovan za odigravanje sezone??

Pogresna tema. Otidji u Online dio i tamo imas temu 'Prijateljske utakmice' :)

 

 

Imam na steamu FM i zanima me jel moguće downgradat patch sa 12.2.2 na 12.0.4

Jeste, ali ja pojma nemam kako..

 

dali se moze u editoru namestiti da timovi kada mi nude za igrace nude dosta vece cifre nego dosada? :) jer ja kada hocu da kupim nekog oni traze 40 miliona a kad hoce da kupe od mene nude 10 miliona za igraca koji je bolji od njihovog duplo.

Ne.

Link to comment
Share on other sites

NIsam te tamo upozorio, ali sad cu ovdje. Prije otvaranja teme potrazi na forumu. Imas gore desno Search i koristi ga. Otvoriti temu za takvo pitanje je nepotrebno. Pretrpavate forum sa tim temama i onda se teze snaci na istom. Toliko o tome.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Šta da radim jedan od važnijih igrača mi je, al svake 3 utakmice primi 2 žuta ili jedan izravni crveni karton. :(

 

http://i1151.photobucket.com/albums/o628/markic997/Dinamo%20Minsk%20utakmice/zenko.png

Link to comment
Share on other sites

Prvi put kada se desi, ides na "Issue a warning", drugi put ides na "fine 1ww" i onda direktne kaznjavas sa 2 sedmice bez plate, a dva zuta sa 1 sedmicom. Nece to vise raditi ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije o tome riječ,njemu piše da je Coach,nema mu uopće da može biti asistent,a meni svakome kome idem ponudit piše da nudim za asisnetnta kojeg imam tako da nikoga ne mogu dovesti,trebaju mi treneri,označim da tražim trenera i onda koliko treba imati koji atribut i nađem ga,i piše kao da nudim za asisnetna -.-

Link to comment
Share on other sites

neki đava sa boardom? imaš li uopće asistenta. možda ti nedaju više coacheva, možda oće asistenta. vidiš da je ovaj katanac kraj svih elemenata ugovora? jel ti tako bude sa svim staffovima i onima koji ti oće doć? ako je tako zaključano kod svih sigurno je do boarda, ako je otključano samo prominiš pod job

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |