Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me..


Ling^2
 Share

Recommended Posts

ja sam to skoro uradio,msm da mi je to rekao house,uzmes font koji zelis skines ga sa neta i ubacis ga u folder tog skina koji se zove font,i preimneujes ga u ime default fonta,npr. ako je default font verdana ti ces taj tvoj novi font da preimenujes u takodje verdana.deluje konfuzno ali nije tesko :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Šta tačno znači Administracija ? Šta se dogodi kada klub ode u Administraciju?

 

To je stanje, u koje ulazi klub, koji ne može poplatiti ogromnog duga. U FM-u to verovatno znači, da če biti sve ponude za tvoje igrače automatsko prihvačene. Osim toga timu, koji ide u administraciju, automatsko se oduzmeju poeni. Negde sam čitao, da za Premier ligu dobijaš -9.

Edited by ales_pfc
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad ga prebacis u prvi tim, tada on trenira sa privim timom i vise nije na youth contract.

Nema tu nekog pravila, moras da pazis na mlade igrace, da ih previse ne forsiras. Uglavnom ako igraci imaju niske fizicke ocjene ( posebno natural fitness) i work rate, bolje je da ih drzis dokle god mozes na youth rezimima. Ali ako vidis da je neki igrac predobar da bi bio na njima, onda ga ili prebacis u prvi tim, ili ga posaljes na posudbu.

Link to comment
Share on other sites

http://www.dodaj.rs/f/2/7p/5nF4Pyn/untitled.png

 

Ovako nekoliko puta,recimo kada popunjavam one podatke menadžera (Ime,Prezime..).Bilo kada loadujem,ili idem na new game.Igra kasnije radi dobro,ali me interesuje,jer mi se ovo nije nikad prije dešavalo.

Edited by Sema^
Link to comment
Share on other sites

Potpis'o sam klauzulu da se mom igracu(Caicedu) automatski produzi ugovor za jednu godinu kad skupi 25 ligaskih utakmica u sezoni.Sad je zimska pauza i ima 17 odigranih utakmica,izvjesno je da ce skupiti 25.Ali..,vec je prihvatio ponudu Celtica da im se pridruzi po istku ugovora.Sta ce biti kad skupi tih 25 meceva za moju ekipu !?.....Nadam se da ste shvatili...

Link to comment
Share on other sites

Zanima me koliko moram da sačekam da bi igrač koji je ispunio sve uslove za državljanstvo konacno dobio državljanstvo Srbije? Stoji mu ono da ceka papper work(ili kako god :D). A Medu pise da mora da odigra jos utakmica za klub da bi dobio drzavljanstvo, zna li se kolika je ta cifra?

Link to comment
Share on other sites

Ne znam baš, od česa zavisi čekanje papira, jer neki igrači to "završe" pre, drugi kasnije. Što se broja utakmica tiče, negde sam čitao, da mora taj biti oko 70, igrao sam i ja sa Partizanom ali se ne sečam, koliko je trebalo za Meda.

 

Imam i ja jedno pitanje uoči nastavka igre, može valjati i za FM12 i za ostale verzije menadžera, pa i za stvarni život... Da li se nekome desilo, da je njegov rezervni tim igrao finale kupa i pobedio? Da li je time obezbedio nastup u Europi? Da li postoje neka ograničenja za finalnu utakmicu ili je moguče igrati sa kompletnim A timom i ubiti fer plej? :) Konkretan slučaj: Teleoptik.

Edited by ales_pfc
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |