Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me..


Ling^2
 Share

Recommended Posts

vrlo je jednostavno. liga npr. ima 20 klubova, igra se dvokružno. nakon toga prvak nije 1. na tablici nego npr. prvih 8 igra po kup sistemu da se dobije prvak. to u nizozemaca je europa league playoff tj. igraju ga klubovi od 5. do 8. pozicije da se dobije zadnji sudionik europa lige. znači to nije to. slobo hvala. to je najbliže onome što tražim ali sudjeluje 6 klubova pa imaju neki čudan sistem ali pokušat ću iz toga izvuć neke zaključke :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

krivo misliš :) ukrajinci imaju normalnu ligu samo na bodove, rusi imaju ligu za prvaka i za ostanak ko što smo i mi u hrvatskoj imali nekad davno

 

edit: cipar nije igriv u fm-u po defaultu

 

edit2: ako nekome bude isto ovo trebalo najbliže mu je meksička završna liga (clausura). jbg nisan se prije sjetio gledat u tim egzotičnim. hvala svima na pomoći

Edited by prodo
Link to comment
Share on other sites

ako su ti sve strane dali onda si valjda krivo tražio. imaš tamo razloge traženja, da si odabrao da ti treba da šalješ igrače na posudbu dobio bi engleske, ako odabereš da oćeš širit broj zemalja koje pokrivaš (misli se po scout knowledge) daju ti strane. tako je u normalnim državama sad jedino može bit u engleza drugačije radi onog work permita pa ti daju klubove iz eu da igrači koji ne dobiju work permit u engleskoj mogu dobit eu državljanstvo na posudbi u nekom od tih klubova

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Imam problem,i nzm dal ovde treba da pitam..Imam patch 12.2.2,ali shvatio sam da svi igraju online na 12.0.4,sada meni nije jasno da li mogu da igram sa njima ili ne ?I kako mogu,ako uopste mogu...

Link to comment
Share on other sites

Negdje sam procitao da se moze moze prije starta lige u opcijama nastimati da tajkuni dolatze u klubove pa me zanima jel to moguce ili je laz?

 

To ti je više ako te posere i ako predsjednik želi napustit poziciju pa ti uleti neki biznismen. Recimo često zna uletit Branko Grgić. Meni u svakom saveu negdi uleti i to u jak klub. lol

Link to comment
Share on other sites

Imate extra files u preferences. Tamo ukljucite ( ili iskljucite, nisam siguran) "Valid takeovers" i jos neku stvar i onda se cesce desava da SD preuzme klub.

Djelimicno povezano sa tim, SD je preuzeo moj Ludogorec i sada mi posao visi o niti...

Link to comment
Share on other sites

E kako to nisam znao... :/

Za ovoliko godina koliko igram FM, nikad se npr. nije desilo da mi u Partizan npr. dodje SD. Valjda zato sto nikada nisam igrao toliko dugo, nego 4-5 sezona.

Jedino ne znam da li je Bordo vec imao SD-a, kada sam ga u FM08 10 sezona vodio.... :wub:

Link to comment
Share on other sites

E kako to nisam znao... :/

Za ovoliko godina koliko igram FM, nikad se npr. nije desilo da mi u Partizan npr. dodje SD. Valjda zato sto nikada nisam igrao toliko dugo, nego 4-5 sezona.

Jedino ne znam da li je Bordo vec imao SD-a, kada sam ga u FM08 10 sezona vodio.... :wub:

 

 

Problem je šta u slučaju dobrih rezultata predsjednik jedostavno ne želi otić. Jedino ako ga godine ne uzmu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |