Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me..


Ling^2
 Share

Recommended Posts

uredu je to al  nije realno uopste  sta ja aguera nemogu  prodat za 40M a oni  traze za klipana nekog 70M ,  imo sam prije neki dan susret sa nekim regenom  od 16 god.  traze 40 M wtf pa nebi da je mesi 2 puta

edit:i kako da se rijesim Balotellia nedolazi na treninge  zabusava pokuso ga prodat nitko ga nece ,otkaz mu dajem uprava neda ,sta cu sad ? da ga ubijem ? :/

Link to comment
Share on other sites

Pazi se sa tim, povecao se Transfer Budget, ali si smanjio wage budget, tako da mozes manju platu ponuditi igracima, sto je lose. Kada igras sa Zvezdo wage budget ti je veci problem nego lova za transfere nju uvjek lako nadjes, ali uprav anece da poveca wage budget uvjek, odnosno ogranicavaju ga. Ja uvjek stavljam wage budget na maksimum, makar to znacilo da imam 0 za transfere.

Pazim hvala to sam znao ali hvala na podsecanju :D

Nego sam takodje hteo da pitam ako je WB- Wage budget isto sto i Payroll Budget onda ok ako nije daj uputstva kako da stavim sve u WB lol

 

 

Ubi ga Ilkem :D

Salim se , ne znam stvarno kako ga se mozes resit , mozda da mu stavis status , not needed ili don't needed ili kako vec.

Link to comment
Share on other sites

Zanima me da li regeni rastu. Kupio sam sjajnog defanzivca, regena koji je sjajan ali je visok samo 1.76. Zanima me da li ce da poraste, ako hoces, koliko?

 

I da, Under18 je l' je to samo za igrace mladje od 18 godina ili mogu i oni sa punih 18 da nastupaju? Doveo sam jednog od 18leta pa ne znam da l' moze odma' da nastupa za U18 ili da ga pustim za rezerve?! VAMOSS

Link to comment
Share on other sites

Imam jedno pitanje ako mi neko može pomoći.

Tek sam počeo igrati FM12, početnik sam... Uglavnom Igram offline englesku ligu i vodim reprezentaciju mladu engleske... e sad sve bilo ok dok mi se nije povrjedio Andy Carroll i stigla mi poruka da dodam drugog igrača i sada kad hocu to da uradim pojavi mi se prozor gdje kaze DA NE MOŽE DODATI JOS IGRACA JER IH VEC IMA 18, a ustvari ih nema 18... niti mogu nekog obrisate kaze vec su ti igraci potvrdjeni...

Izludi me to ne mogu dalje ici dok nedodam jos jednog igraca...

unaprjed hvala!

Link to comment
Share on other sites

Zanima me kada Srbija osvaja EU? :) Pitam zbog pravila o stranim igracima...

Kad osvaja ? Mislis kad ulazi.. 2016 ulazi u EU. Ali sve mi se cini da ce u novom FM patchu biti i pravilo za Srbiju da dok ne prizna Kosovo kao nezavisnu drzavu, nece uci u isto. Sto znaci da ce broj stranaca ostatati isti.  :shame:

 

2016 ulazi u EU, pusti ovog gore iznad mene sta prica, nema on pojma.

Link to comment
Share on other sites

pomoc .... sinoc zapoceo menadzer i nisam mogo da sacekam zavrsi new game pa da pocnem da igram, pa sam otisao na start task manager i ugasio da bih iskljucio komp i posle toga ne mogu igru da otvorim pocne i izbaci me, pa sam obriso igru i ponovo instaliro al isto ........... ne znamsta da radim ?

Link to comment
Share on other sites

HITNO MI TREBA POMOC  :>(

Hocu da dovedem Yaya Sanoga u Zvezdu a njegov smrdljivi agent oce 525k da mu dam za transfer a ja mogu samo 160k mislim nije samo ali dobro i kako ja sad da ga dovedem majku mu ja njegovu  :lud:

Hvala unapred

Ponudi najvise sto mozes, a onda imas katanac kraj toga. Klikni na katanac da zakljucas. Poslje toga moze biti nesto od ovog:

Da se agent predomisli i da svoje pare trazi negdje drugo, ili da prekine pregovore. Nista vise ne mozes da uradis na 'legalan' nacin.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |