Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Predložite Tim


Sale92
 Share

Recommended Posts

bogami, ja krecem sa barcom..navijač barce od malena, a još nisam na ovom FM-u zaigrao sam messiem i ekipom..ccc..kreeceem

 

e sad nesto razmisljam jedan sam od najvecih barcelonista na forumu i nikad nisam igrao sa njima,moracu da probam iako je glupo igrati sa njima,dokle vise dauzimam krseve xD

Link to comment
Share on other sites

Nottingham Forest Fotbal Club poznatiji kao(NFFC) je najbolji klub za veliki izazov. Klub koji je osvojio 2 lige prvaka, jednom bio prvak engleske, a sada su ih preuzili bogati šeici koji su obečali da će ga vratiti na staze stare slave. Skinite novi Marshallov update gdje imate sve lijepo odrađeno i pokušajte kroz nekoliko sezona postati onaj stari NFFC! Ja igram s njima i mogu vam reći da nije nimalo lako kupiti dobre igrače s kojima ćete odmah biti prvi u 2.ligi i u sljdećeoj sezoni u premiershipu, te je stvarno veliki izazov vratiti ovaj klub tamo gdje mu je mjesto.Sretno i uživajte :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Nottingham Forest Fotbal Club poznatiji kao(NFFC) je najbolji klub za veliki izazov. Klub koji je osvojio 2 lige prvaka, jednom bio prvak engleske, a sada su ih preuzili bogati šeici koji su obečali da će ga vratiti na staze stare slave. Skinite novi Marshallov update gdje imate sve lijepo odrađeno i pokušajte kroz nekoliko sezona postati onaj stari NFFC! Ja igram s njima i mogu vam reći da nije nimalo lako kupiti dobre igrače s kojima ćete odmah biti prvi u 2.ligi i u sljdećeoj sezoni u premiershipu, te je stvarno veliki izazov vratiti ovaj klub tamo gdje mu je mjesto.Sretno i uživajte :thumbup:

 

Odličan izbor kluba.Vodio sam ga na FM 2012 i imao lepe rezultate sa njim.

Link to comment
Share on other sites

ae ako ima jos neko neki predlog neka kaze slobodno , a ovo nije lose , ali voleo bi da imam jos neki prelog pa da razmotrim , jer planirma da mi to bude poslednja karijera za ovaj manager :)

Link to comment
Share on other sites

Probaj sa Parmom.Nekada su imali dobar tim,bili na dohvat titule u prvenstvu,uzimali evro kup.Sad imaju par zanimljivih igraca,vredi pokusati sa njima uzeti Seriu A.

Edited by Weah
Link to comment
Share on other sites

Igram sa novim updateom RvP u man.utd,modrić u realu itd itd..pa me zanima vas prijedlog..

 

 

Man.City,Arsenal,Everton,Tottenham ili Liverpool?

 

 

nek idrugi vaši prijedlozi u obzir dolazi samo prve lige engleske,talijanske,njemačke,ukrajinske,portugalske i nizozemske.

 

 

 

Hvala

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |