Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Predložite Tim


Sale92
 Share

Recommended Posts

Ako hoces dugorocno igranje, uzmi San Marino... ako zelis neki izazov, uzmi Sporting Gijon i tuci sa njima. Ako ti se ne igra u Evropi, imas Melburn u Australiji, divlja liga, divlji igraci, osvoji azijsku LS.

Link to comment
Share on other sites

MLS, američka liga, salary cup, draftovi i takve stvari, jedna od zanimljivijih stvari koje sam igrao :)

Mozes li mi objasniti kako to funkcionise na FMu ? Cini mi se da bi to trebalo biti jako zanimljvo ?

Link to comment
Share on other sites

Predlozite neki belgijski tim :)

Genk - dosta jak tim sa jakim igracima ali imas dovoljno prostora da ih jos unaprijedis. Mozes odmah da osvojis titulu ako ti se ne da cekati par godina da sastavljas tim.

Antwerp - Filijaja Man Utd-a u Belgiji, uvijek mozes ocekivati da ce ti poslati nekog igraca na tri godine, tako da je to jako dobro. A to je jedan manji klub i trebace ti vremena da od njih napravis sampione.

Link to comment
Share on other sites

http://www.fm-balkan.com/forum/topic/10263-fc-luch-energiya-vladivostok/

Ovo bi moglo biti zanimljivo.

 

Ja bi ti predložio Rubin Kazan,već su par godina u vrhu,odlična ekipa,također ne fali para. Poznati igrači: Martins,Carlos Eduardo,Valdez,Boketi

 

Ili drugi prijedlog Terek Grozny, SD je šef,zeleni dresovi,stadion 30k.

Link to comment
Share on other sites

Pukao mi je fajl i sada nmg da nastavim igrati.Dajte nešto zanimljivo da može dugo da se igra.Važno da se ne smorim na startu prva dva mjeseca...Samo bez Mađarske Holandske i Belgijske lige...

Link to comment
Share on other sites

Hercules,Deportivo,Rayo,Novara,QPR,Kaiserlautern,svi su ti prosječni klubovi,a može se dobro postić sa njima kroz koju sezonu...QPR ima odličan tim koji predvode Phillips i Cisse u napadu,Hercules i Deportivo dobri za izazov,dovedi iz u prvu ligu,a Rayo izvadi iz govana i obezbjedi ostanak u ligi :)

Edited by Madridista
Link to comment
Share on other sites

Probaj Dnipro,meni se svidio iako nisam igrao sa njima,odlična ekipa,pare na početku,odličan stadion,puno mjesta za razvoj.

 

Brondby-možda i najjača škola nogometa u Danskoj,nema dugo uspjeha,ponikli Romedahl,braća Agger,Laudrup.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |