Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Predložite Tim


Sale92
 Share

Recommended Posts

Sporting ti ima najbolju skolu u Portugalu, konstanto izbacuju dobre igrace. I sada imas par odlicnih mladih Portugalaca ( Rui Patricio i Daniel Carrico izmedju ostalih) i jednog fenomenalnog Mat Fernandeza koji je jedan od najboljih AMC-ova u igri!

Sto se tice Atletica, oni imaju poprilicno izbalansiran tim na svim pozicijama, ali imas dosta mjesta za manerve u transferima. Takodjer imas jednog Flacaa koji ti garantira 25-30 golova po sezoni. NIsam siguran koliko imaju kesa za dovodjenje, ali mislim da je to sasvim pristojno. A uvijek mozes prodati nekoga :D

Link to comment
Share on other sites

s kojim od ovih klubova bi poceo: sporting cp, atletico madrid, udinese?

 

Ne znam koj iti je patch.Ako je pocetni,klasicni,onda Udinese.Imaju par sjajnih igraca(Isla,Handanovic,Asamoah,Armero),ubojicu Di Natalea,par solidnih igraca koji je uklapaju u sistem.U 2. sezoni je titula realan cilj,a u 3. knockout faza LP...

Link to comment
Share on other sites

Sa bar 6-7 ekipa u talijanskoj ligi se moze harati u 1. sezoni ako se dosta toga poklopi ukljucujuci Napoli i Romu npr.Dakle,oni otpadaju.Od Talijana ostaju Palermo,Fiorentina(solidne ekipe,tamo Miccoli-Hernandez,strasan tandem,ovamo Jovetic,Montolivo,nekoliko sjajnih igraca takoder).U Spanjolskoj je zanimljiv Bilbao(mladi,iskljucivio baskijci),mada svi osim Barce i Reala ispunjavaju uvjet.

Link to comment
Share on other sites

Razlozi momci.

Ja bih ti preporucio VItesse ( ako ti je do izazova) jer imas solidne pare ( oko 15 miliona svake godine) a igraci ti nisu nesto posebno ( sem WIlfrieda koji ti moze sam osvojiti ligu). Holandska liga i nije nesto prejaka, ali izbacuje mnogo talenata svake godine pa mozda se tu usrecis.

Link to comment
Share on other sites

Hocu probati do kraja serijala 3-5-2 taktiku,nesto novo.Neke pogodne ekipe za to osim Napolija i nekolicine talijasnkih...?

 

Tottenham ni moga.

Bale na ML, a Lennon na MR

Vezni red i golmana imaš, kao i napadaće. Jedino malo DC-ove ojačaš.

Link to comment
Share on other sites

Hocu probati do kraja serijala 3-5-2 taktiku,nesto novo.Neke pogodne ekipe za to osim Napolija i nekolicine talijasnkih...?

Sa Hrvatskom sam napravio dobru 3-5-2 taktiku, mislim da je čak i Hajduk dobar za tu formaciju. Liverpool ima kvalitetne stopere, Johnsona staviš na MR, a Enriquea se riješiš. Čak je u Dinamu 3-5-2 možda i poželjna, Barcelona bi uz kupnju stopera ili 2 mogla proći, Real ima roster za kakvu god formaciju hočeš. Možda čak i Valencia, imaju manjak igrača na desnom beku, a lijevog (Alba, Mathieu) pošalješ u vezu.

Link to comment
Share on other sites

Portugal je ipak odgođen i moja turneja se nastavlja u Argentini,a tu ligu bi slobodno preporučio svima vama:

Prvi klub: Banfield- Svi ste čuli za Zanettia,Camoranesia,Jamesa Rodrigueza,Palacia,svi su oni igrali u ovom klubu,a i danas je ovdje odlična momčad,te minus oko 1,7 miliona,te lijepi novi stadion iz 2006.

Drugi klub je Racing,mislim novi prvak,klub se iz prosjeka uzdigao u vodeći klub te lige.

Link to comment
Share on other sites

Xamax- mislim da su SD,nije neki tim,ali može se složiti odličan

Benfica i Sporting-dvije odlične škole,malo bolja od Sportinga,sruši Porto...

Auxerre-igraš u drugoj ligi ako si sa transfer updateom,sanogo je tu

metalist i dnipro-dvije odlične ekipe,može se protiv shakhtara i dinamo kyieva lako ako se kupi dobro pojačanje

rayo vallecano-iznenadio me je u La ligi,ima pojedinaca malo boljih pa probaj sa najjačima se izborit

uzmi tim iz italije koji nema dug,msm da je samo jedan,ne sjećam se imena kluba

chivas-okušaj se van europe,nekoliko extra igrača imaš i par odličnih mladih nada

Link to comment
Share on other sites

Xamax- Imam cili save sa njima od 4-5 sezona i izdominira san ih

Benfica i Sporting-Drag mi je Sporting, ali protiv Porta ne želim :D

Auxerre-Nije loše no sačekat ću sa još kojim prijedlogom

metalist i dnipro-Ukrijnske lige mi je dosta jednom na godinu. Šahtjar ispunjava tu kvotu od FM-a 2006.

rayo vallecano-Primera mi je užasna radi Barce i Reala. A i imam 2 sezone Reala i 6 sezona Malage. Dosta za jedan FM.

uzmi tim iz italije koji nema dug,msm da je samo jedan,ne sjećam se imena kluba-Žalosna liga. Ovaj Napoli mi je bija dosta. Prelako se osvoji prvenstvo jer nemaš pravog konkurenta.

chivas-Svaki FM imam baren dva savea van Europe. Također mi je ove sezone kvota i pripunjena sa LA Galaxyem, Cruzeirom i Sundownsima

 

 

još prijedloga???

Link to comment
Share on other sites

Wolfsburg - osim Bayerna izjednačena liga, imaš izbalansiranu ekipu i para da ugradiš nešto svoje, sa transfer updateom tu su bogisusotac Diego i kum Olić

Maribor - napravi nešto u Europi sa Slovencima, ako igraš sa transfer updateom nemaš najboljeg igrača Velikonju

Fenerbahće - Kuyt, Meireles, Krasić,...

Genk/Gent/Brugge - Belgija je rasadnik talenata, a treba skinut Andrlechta i Standarda

Link to comment
Share on other sites

Monaco-imas pare,druga liga

Stutgar-nisu osvojilo dosta,imaju solidan budzet na pocetku,imas neke igrace dobre da se prodaju

Galtasaray-Solidan tim,kasnije imaju para,zanimljivo je..

Edited by Pobeda..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |