Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Predložite Tim


Sale92
 Share

Recommended Posts

Može prijedlog nekog zanimljivog kluba? igram na novom marshallovom updateu sa novim transferima i svima tim sranjima..

 

Mislio sam Arsenal(zbog mladih igrača), Barca(zbog Messija),chelsea(zbog lige prvaka),monaco(zbog prošlosti) može i vaš neki zanimljiv prijedlog ? Hvala :D

Link to comment
Share on other sites

Borussia.M :D Imaju solidne igrače,ja sam ih vodio,početni budžet oko 4.5M,još bolje ako igraš sa ljetnim update-om,imaš De Jonga,Xhaku,Domingueza..

Igro sam sa njima,3 prve sezone liga moja,u lp polufinale,ekipa super,ali mi dosadio save,ponekad udjem ako ko hoce da mu posaljem da nastavi ? :)

Moze jos prijedloga? :D

Link to comment
Share on other sites

ja bih ti preporučio atlethic bilbao, prvu sezonu igraju europsku ligu, ali se izbori iduce godine za ligu prvaka...odlična škola nogometa, kao i odlični mladi domaći igrači, muniain, llorente i ekipa..vjerujem da u prvoj sezoni, bez ikakvih transfera možeš biti u prva četiri

Link to comment
Share on other sites

Kome treba zanimljiv klub,evo ga: Munchen 1860,u posljednih 5,6 godina iz škole su izašli: Andreas Gorlitz(bivši igrač Bayerna),Timo Gebrath(veznjak Stuttgarta),Trasch(njemački reprezentativac),braća Bender,i dva megatalenta- Leitner,i Volland- tu su još Holebas,i Schafer.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Može odabir kluba s kojim bi mogao kroz par sezona zaigrati u grupnoj fazi Lige Prvaka

 

Klubovi: Sheriff(Moldavija),Crvena Zvezda(Srbija),Flora(Estonija),Apoel(Cipar),Santa Coloma(Andora),Željezničar(BiH),Ekranas(Litva),Rabotnički(Makedonija) ili Tre Fiori(San Marino)

 

 

Odlučio sam skinuti dodatak za one sve europske lige samo nemogu odabrati s kojim klubom bi krenuo pa bih vas zamolio da mi pomognete odabrati pravi klub. Možda bi mogo karijeru počet,ovisi o klubu.

Link to comment
Share on other sites

APOEL - probaj ponovit njih uspjeh i dođi do 1/4finala LP-a. Imaš dobre igraće, u prvenstvu nebi triba imat puno problema.

Flora, Ekranas - zadaj si zadatak u početku da osvetnički pobjediš sve ruske klubove na koje naiđeš. Također u ligi nebi smija imat puno problema.

Rabotnički - Nekako mi je najizazovniji jer nije najjači u svojoj ligi koja je dosta izjednačena.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |