Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Predložite Tim


Sale92
 Share

Recommended Posts

Swansea? Kopiraš način igre i politiku transfera i na taj način probaš ugroziti borbu za naslov. Mislim da bi mogao biti strašan izazov.

Alaves dići na staze stare slave i doći do finala LP.

Sa Parisom biti bolji od PSG-a, sada je to strašan izazov.

Link to comment
Share on other sites

Opet ja sa inspiracijskim klubovima:

Danas malo letim po FMu tražeći klub po volji,i našao sam tri: 1. Tubize,jedan je razlog,ovdje su ponikla braća Hazard,sva trojica,uz lijepi stadion od 5,5k sjedećih mjesta.

Drugi klub-prijateljski klub sa ManUntom,i Sao Paulom,Antwerpen,kredit oko 10 miliona,očajno fin stanje,ali ono što ovaj klub donosi to je Flamanci,tj jedni od stanovnišva u Belgiji,i napravite ekipu od samo tih igrača,iako će te teško znati kako ih prepoznati,ali i za to postoji google.

Treći klub je u Americi,DC United- ili klub sa najboljim uvjetima za proizvođenje igrača.

Link to comment
Share on other sites

Nisam baš siguran, ali mislim da Manchester City nema. Možda ćeš reći da nije neki izazov igrati sa njima, ali mislim da oni posle par sezona ostaju bez bogatog vlasnika ako se ne varam. :)

 

Na FM12 nemaju ni PL, a bogami ni neki drugi trofej decenijama. Ti bi mogao da probaš da to u jakoj konkurenciji protiv jakoh rivala prekineš taj niz neuspešnih godina i dovedeš Siti do samog vrha. :)

Link to comment
Share on other sites

Oba kluba su na jedan način izazovi...

 

Arsenal npr. ima dosta mladih igrača i jako dobru svoju školu pa to koristi,ne dovodi nikog,profitiraj i slično te naravno osvajaj trofeje..

 

Dok Man City ima dosta love,nemaju neku svoju školu,dosta godina im je suša u vitrinama,a LP i EL nije osvojio nikada,a mislim da se kod njega nakon 3-4 sezona makne SD pa je to jako teško poslije :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |