Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Predložite Tim


Sale92
 Share

Recommended Posts

Dajte zanimljiv klub i obrazložite zašto. Bilo bi poželjno da što više obrazložite jer na ovom FM-u ne mogu da igram ni sa kim osim sa Zvezdom, sve ostalo me momentalno smori. Dakle, nije mi bitna liga i snaga kluba, ali hoću da imate neko objašnjenje, neki izazov i tako.

 

Uzmi Dnipro ili Metalist - imaš dobre igraće te Dynamo i Šahtar protiv sebe; Luch Energya- otiđi u europska natjecanja sa klubom koji se nalazi na drugoj strani svita.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Momci imam neku opasnu želju da se vratim igranjem FM-a (nisam zaigrao,ima pola godine :( )

 

Pa mi treba vaše mišljenje o odabiru kluba,nešto tipa BVB,dok mi se ne vrati osjećaj za igru,pa ću onda slabije klubove,da čujem vaše mišljenje,sa kojim klubom da počnem.?

Link to comment
Share on other sites

Momci imam neku opasnu želju da se vratim igranjem FM-a (nisam zaigrao,ima pola godine :( )

 

Pa mi treba vaše mišljenje o odabiru kluba,nešto tipa BVB,dok mi se ne vrati osjećaj za igru,pa ću onda slabije klubove,da čujem vaše mišljenje,sa kojim klubom da počnem.?

 

Arsenal?Benfica?Chelsea?Lyon?Malaga?

Link to comment
Share on other sites

Chelsea ili Manchester City?

 

Ako voliš pare, pare i samo pare onda City, a ako viliš samo pare onda Chelsea

 

 

 

Neki vaš prijedlog tipa takvih klubova?

 

 

Man. Utd., Bayern, Anži

Edited by *Mikrofonija-Thad_Castle*
Link to comment
Share on other sites

mozda sanderlend,fulham,malaga,levante,getafe...

 

sve suto osrednji klubovi sa jakim igracima

Obrazloži zašto.

 

Ponavljam,morate obrazložiti zašto taj klub.

 

Hrvoje,mi smo imali neki dogovor,vidim da ga kršiši,hvala ti.

Link to comment
Share on other sites

Oću da počnem nešto novo.Dajte neke velike klubove koi sada loše stoje a ja trebam kao da ih vratim na vrh ili par dobrih klubova iz Norveške ili Švedske.Molim vas što više klubova jer sam neodlučan.

Link to comment
Share on other sites

Oću da počnem nešto novo.Dajte neke velike klubove koi sada loše stoje a ja trebam kao da ih vratim na vrh ili par dobrih klubova iz Norveške ili Švedske.Molim vas što više klubova jer sam neodlučan.

Liverpool,Helsinborg,Rosenborg,Arsenal,Stuttgart...

 

 

@Dino a da čitaš da momku odgovaram na pitanje?

Link to comment
Share on other sites

Svaki klub je po necem poseban. Ako neko kaze da zeli naftase, predlozite im naftase. Al' drugaciji je izazov City of Anzhija, i vi objasnite zasto. Ako vec zelite nekom da pomognete tako sto cete mu odgovoriti ovdje, onda mu pomozite do kraja :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |