Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Pomoć


Lord
 Share

Recommended Posts

Koja je ovo sprdačina od igre i nefer igranje. Ja igram sa Man U protiv Chelsea finale FA kupa. Povedem 1:0 i zatim mi oni  u prvom poluvremenu povrede brutalno i teško 3 igrača i primoran sam iskoristiti sve zamjene i ne dobiju ni žuti za nijednu povredu. Zatim mi u drugom poluvremenu ozljede teško još i najboljeg napadača koji je i zabio gol i tad sam ostao sa igračem manje ni kriv ni dužan, a što mi je još najgore imao sam dotad i 2-3 prečke. Tada oni sa igračem više meni zabijaju 2 gola i pobjeđuju i osvajaju kup - bez ijednog kartona! Pa gdje je tu fair play? Kakva kretenarija

 

Eh da, i još mi ponište regularan gol.........

Link to comment
Share on other sites

hitno mi je potrebna pomoć.uvek kada pokušam da odigram meč izbaci mi ovaj crash dumps... :lud: :lud: :lud:

http://i1100.photobucket.com/albums/g418/marko6644/Capture-1.png

Poslje holiday-a, ostaje ti jos jedna mogucnost, da izbrises svu dodatnu opermu ( facepakove, grbove itd). Najcesci uzrok crash dumpa jeste neki nepravilan fajl u dodatnoj opremi  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Go on holiday ti preostaje. :thumbup:

išao sam na holiday,ali ni to nije pomoglo... :pras: :pras:

 

Poslje holiday-a, ostaje ti jos jedna mogucnost, da izbrises svu dodatnu opermu ( facepakove, grbove itd). Najcesci uzrok crash dumpa jeste neki nepravilan fajl u dodatnoj opremi  :thumbup:

ništa od grafike nisam dodavao ovih dana tako da ne verujem da je do toga...

 

Ili ako si koristio FMRTE. :thumbup:

nikada ne koristim programe za varanje...

Link to comment
Share on other sites

To je samo mogućnost jer se nekima to događalo. :dada

Ma ja to zajebavam, krivo meni sto se ja toga nisam sjetio. Mozak na rezervi  :thumbup:

išao sam na holiday,ali ni to nije pomoglo... :pras: :pras:

ništa od grafike nisam dodavao ovih dana tako da ne verujem da je do toga...

nikada ne koristim programe za varanje...

Nema veze sto nisi nedavno dodavao, ako si dodavao, moze biti zbog toga, a i ne mora.

http://www.youtube.com/watch?v=tEtFsSauSNs

Link to comment
Share on other sites

ipak sam obrisao svu grafiku,a i FM.

i opet neće... :lud: :lud: :lud:

Onda ti je pokvaren save. Najcesci uzrok (99% slucajeva) jeste FMRTE ali kako kazes da ga nisi koristio, onda stvarno ne znam. Nadam se da imas back up save.

Link to comment
Share on other sites

zna li netko kako u zadnjim minutama igre,npr gubim 1:0 i želim 1:1,e kako da potram golmana na skok..

A i mozes da prebacis na overload, pa na touchline instruction stavi take more risk.

Link to comment
Share on other sites

Stalno mi se povredjuju igraci. Koristim shonetov trening. Nije od treninga, koristio sam ga i ranije. Maler! Pola tima mi je povredjeno,od pocetka se trudim da vadim sezonu. Zaostajem 6 bodova za Realom na polusezoni!  :/

Dajte neke savete...

 

P.S. Sta da radim kad se igrac posle nekoliko meseci vrati? Da mu dajem po 15 minuta ili?  quee

Link to comment
Share on other sites

Stalno mi se povredjuju igraci. Koristim shonetov trening. Nije od treninga, koristio sam ga i ranije. Maler! Pola tima mi je povredjeno,od pocetka se trudim da vadim sezonu. Zaostajem 6 bodova za Realom na polusezoni!  :/

Dajte neke savete...

 

P.S. Sta da radim kad se igrac posle nekoliko meseci vrati? Da mu dajem po 15 minuta ili?  quee

Smanji im malo intezitet treninga, dovedi bolje trenere, rotiraj češće igrače.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |