Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Pomoć


Lord
 Share

Recommended Posts

http://www.fm-balkan.com/index.php?topic=4021.0

Vidi odavde da li mozes nekog dovesti.

A imas teme kupiti prodati igraca i trebam igraca u istom pod forumu.

A evo probaj i ovde nekog igraca naci.

http://www.fm-balkan.com/index.php?topic=3598.0

Ako me nesto nisi razumeo,samo reci,ovo je sto se tice foruma,a u igrici kao sto sam naveo imas onu opciju player search,ako ne znas gde je napisacu ti.

Link to comment
Share on other sites

Dali neko zna kako u Editoru da promenim ono za Ruske klubove da mogu samo da imaju 6 stranaca u startnoj postavi,hteo bih da nemaju tako nego kao i u nemackoj ???? Ili da bar igraci iz nekih drzava ne budu stranci u Rusijii ???? :P

Moras da napravis "new nation rules" Znas li kako se to radi ? Nije tesko, sam mozes da shvatis, ako ne, tus sam da pomognem.

Dalje, ides na transfer rules i work permit rules i tamo dodajes pravila o transferima i koliko stranaca moze da igra u postavi i slicno. Ako mozes sacekati do veceras, napravim ti ja DB kakav hoces.

Link to comment
Share on other sites

Pa ovo je nevjerojatno. Ozlijedi mi se prvi strijelac na mjesec dana. Vrati se, ozlijedi u prvoj tekmi i ponovno ga nema 2 mjeseca. Ozlijedi mi se najbolje lijevo krilo, vrati se nakon mjesec dana odmah ozlijedi ponovno. Ozlijedi mi se drugi glavni strijelac, vrati se i ozlijedi odmah na 3 mjeseca. Pa nevjerojatno. I to u najgorem mogućem trenutku, 8 kola prije kraja ozljeđeni mi glavni strijelci u momčadi i to na dugo vremena, usput su drugi i treći strijelci lige. Eh da zaboravio sam spomenuti da je na višemjesečnoj ozljedi i drugi MC kojeg sam platio 96 milijuna. Hebeni sam baksuz!! Inače mi se ne ozljeđuju previše igrači, imam suepr fitness trenere, al suparnički igrači mi praktički tuku moje igrače, na apsolutno SVAKOJ tekmi mi se ozlijedi bar jedan igrač.

 

Evo, poharan sam ozljedama......

 

 

http://imageshack.us/photo/my-images/696/englishpremierdivisionsx.png/

Link to comment
Share on other sites

imam i ja problem....kad ocu da patchujem 11.1 pise mi da je u igrici noviji patch,pokusam ja i sa 11.2 i isto,onda pokusam sa 11.3 sve lepo,udjem u igricu i tu pise database version 11.0 -.-... kako i zasto?

 

 

Igram FMrussian al skino sam prevod tako da mi je isto...dal je do toga mozda?

Link to comment
Share on other sites

Jel zna netko što je uzrok čestom ozljeđivanju igrača na treningu i na tekmama? Možda prejaki workload na treningu?  Jer imam fenomenalne fitnes trenere a i trening strenght nije loš. Prije mi se igrači uopće nisu često ozljeđivali a sad odjednom u drugom dijelu prošle sezone pomor igrača, i sad 4 dana prije nove sezone ozljede mi se na treningu prvi napadač, prvo lijevo krilo i prvi golman

Link to comment
Share on other sites

A je l' zna neko razloge zbog kojih bi mogao Chicharito da nazaduje. Padaju mu ocene. Pre svih finishing i pace. Mlad je, nisam ga mucio treninzima a i igra stalno. On i Berbatov su mi cesca startna postava nego Rooney i Berbatov jer mi je Rooney bio povredjen pa ne moze bas najbolje da udje u formu.

 

P.S. A kako jos da saljem igrace na pozajmice da steknu iskustvo? Znam za feeder club ali tu mi je samo Derby i Antown. Stavim igraca na Loan listu i ponudim ga za dz uz 10% plate i niko ga nece.  :S

Link to comment
Share on other sites

A je l' zna neko razloge zbog kojih bi mogao Chicharito da nazaduje. Padaju mu ocene. Pre svih finishing i pace. Mlad je, nisam ga mucio treninzima a i igra stalno. On i Berbatov su mi cesca startna postava nego Rooney i Berbatov jer mi je Rooney bio povredjen pa ne moze bas najbolje da udje u formu.

 

P.S. A kako jos da saljem igrace na pozajmice da steknu iskustvo? Znam za feeder club ali tu mi je samo Derby i Antown. Stavim igraca na Loan listu i ponudim ga za dz uz 10% plate i niko ga nece.  :S

Squad->move to affialate il slicno i biras gde ces.

Link to comment
Share on other sites

e pa sad stvarno ne razumem...odigram 3 kolo kvalifikacija za ligu evrope protiv dinama tbilisa pobedim prvu 1-0 drugu 5-1 i nista se ne desava...ni 4 kolo ni nista...pise mi important dates in september  da trebam da registrujem igrace i da treba da bude draw za grupu...i nista se ne desava..niko ni ne ida u ligi evrope...do cega je to?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |