Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Pomoć


Lord
 Share

Recommended Posts

Pa ovo se samo meni događa! Već 5 prvenstvenih utakmica nemogu pobijedit Man Citya i napokon idem njima u goste, dominiram u potpunosti, SVE brani golman njihov, no napokon nekako Chicao glavom u prečku odbije se od leđa njihovog golmana i u gol. Dobije njihov igrač crveni, ja još više dominiram i stvaram prilike, sve njihov golman brani ili su udarci milimetar pokraj gola. Ostanu i bez još jednog igrača, i zamisli u idućem napadu jedna greška mog veznog reda i dobijem gol. Apsolutno nevjerojatno! A što je najgore imao sam priliku da ih stignem na tablici, radikalno smanjim razliku.

 

http://imageshack.us/g/88/englishpremierdivisioniou.png/

 

A likovi jednostavno ne gube, nemogu ih nikako sustići, to nije nimalo realno.......primiti samo 3 gola u 13 kola.

Link to comment
Share on other sites

Pa ovo stvarno nije normalno. Chicao, glavni napadač u momčadi mi se ozlijedio ponovno na 4 mjeseca!Nevjerojatno koliko je lik podložan ozljedama! A prethodnu sezonu nije bilo tako! Sad mi je 12 mjesec i ozlijedio se na tekmi na 4 mjeseca i nema ga tamo negdje do 3 mjeseca a zabio je samo 4 gola u sezoni dosad, bio je već triput ozljeđivan na nekoliko tjedana svaki put! Pa al je lik baksuz!

Link to comment
Share on other sites

Imam problem , kad hocu da stavim utakmicu preko citavog ekrana samo mi izadje erorr (not well-formed (invalid token ) at line 1 of floating_info_state_changed.xml) znal iko sta je ovo :)

 

Link to comment
Share on other sites

Imam problem , kad hocu da stavim utakmicu preko citavog ekrana samo mi izadje erorr (not well-formed (invalid token ) at line 1 of floating_info_state_changed.xml) znal iko sta je ovo :)

Ukoliko imaš XP ukljući opciju hidden files and folders tako što ćeš uraditi sledeće:

 

My Computer

'Tools'

'Folder Options'.

Idi na tab 'View' i selektuj 'Show hidden files and folders'

 

Ukoliko imaš Vistu ili Windows 7 radiš ovako:

 

My Computer

'Organize'

'Folder and Search Options'.

Idi na tab 'View' i selektuj 'Show hidden files and folders'

 

Onda:

Windows XP:

1. otvori “My Computer”

2. idi na : “Documents and Settings\"Username"\Application Data\

3. otvori “Sports Interactive” Flder.

4. izbrisi citav “Football Manager 2011” folder.

 

Windows Vista i Windows 7:

1. idi na “Start”

2. Idi na "username" iz "starta"

3. otvori “AppData”  a onda “Roaming”

4. otvori “Sports Interactive” folder

5. Izbrisi citav “Football Manager 2011” folder

 

Skipper, uzeo sam prvi dio iz tvog tuta, cisto da ne pisem sve. Mozda bi mogao da ubacis ovaj tut u FAQ.

Link to comment
Share on other sites

Ukoliko imaš XP ukljući opciju hidden files and folders tako što ćeš uraditi sledeće:

 

My Computer

'Tools'

'Folder Options'.

Idi na tab 'View' i selektuj 'Show hidden files and folders'

 

Ukoliko imaš Vistu ili Windows 7 radiš ovako:

 

My Computer

'Organize'

'Folder and Search Options'.

Idi na tab 'View' i selektuj 'Show hidden files and folders'

 

Onda:

Windows XP:

1. otvori “My Computer”

2. idi na : “Documents and Settings\"Username"\Application Data\

3. otvori “Sports Interactive” Flder.

4. izbrisi citav “Football Manager 2011” folder.

 

Windows Vista i Windows 7:

1. idi na “Start”

2. Idi na "username" iz "starta"

3. otvori “AppData”  a onda “Roaming”

4. otvori “Sports Interactive” folder

5. Izbrisi citav “Football Manager 2011” folder

 

Skipper, uzeo sam prvi dio iz tvog tuta, cisto da ne pisem sve. Mozda bi mogao da ubacis ovaj tut u FAQ.

 

to znaci da moram obrisat citav fm i instalirat ponovo ????

Link to comment
Share on other sites

Ne, to ti je samo za settings folder. Jedina steta ti je sto ces ponovo morati da namjestas skin u display and sound. Ako sve uradis kako treba, ne bi trebao nista ostetiti. Zab sam reci, nakon sto ovo uradis, restartuj komp pa tek onda pokreni FM.

Link to comment
Share on other sites

Ne, to ti je samo za settings folder. Jedina steta ti je sto ces ponovo morati da namjestas skin u display and sound. Ako sve uradis kako treba, ne bi trebao nista ostetiti. Zab sam reci, nakon sto ovo uradis, restartuj komp pa tek onda pokreni FM.

 

Hvala ti brate  :respekt:

Link to comment
Share on other sites

Title challenge znači da se boriš za titulu, nebitno koje mesto osvojiš. Ali mislim da je negde 3. mesto kao minimalno, jer sve ispod već nisu u borbi za titulu. Već su više za evropske kvalifikacije.  :bo:

Link to comment
Share on other sites

dje se može skniti update s najnovijim transferima

 

Cini mi se da par ljudi sa ovog foruma radi na transfer update. Ne znam da li je gotov, ali ima sa jednog drugog foruma TU, pa ako nema na ovom forumu, onda mi se javi i ja cu ti preko PPa dati link.

 

Zanima me jer zna neko možda kakve su novčane nagrade u kupu Srbije...?

pravim nešto u editoru,a voleo bih da nagrade za prolaz u svaku rundu kupa ostanu ne promenjene,pa ako neko zna neka mi napiše... :thumbup:

Trazio sam na zvanicnom sajtu. Nema informacija. Aman da je neka stimaljka kao i inace  :lud:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |