Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Pomoć


Lord
 Share

Recommended Posts

I još, dosta često se dešava da mi suparnik uklizuje a moji uopće ne drže dugo loptu, i slučaj je da takva uklizana/odbijena lopta UVIJEK završi kod suparnika, zan li netko kako da to popravim?

 

Također, jako loše izvode aute, loptu u 70 posto slučajeva baci suparniku direktno! Kao da namjerno njemu dodaje jer nema mojeg suigrača u krugu 3-4 metra! Evo sad sam nesretno izgubio od Man Citya bez ikakvog razloga, čak i statistika na tekmi bolja, u svemu sam bio bolji i izgubio 1:0, nevjerojatno. Sad iduća tekma gostujem kod Cardiffa gubim 2:0! Nemogu da vjerujem, potpuno dominiram udarci prema golu i sve i oni jedan odbijanac zabili, i moji dali autogol i sad gubim 2:0. Ja nevidim razlog tolikoj pomutnji u ove 2 tekme.

 

Neznam, ponovno sam u krizu upao, imam bolje igrače, bolju i individualnu i timsku kvalitetu i ja gubim od tamo nekih nikogovića, i eto već mi Man City bježi 5 bodova! Pa i mnogo veznih igrača puca loptu u nebesa, ono sam na 7-8 metara nitko oko njega 2-3 metra on u nebesa opuca! Pa neznam više šta da radim........

 

Edit-evo izgubio sam i od Newcastlea 3:0, pa to je nevjerojatno, dok Tottenham koji je 1 na tablici nije izgubio već 32 utakmice zaredom!!!!! A nemaju baš nekakve kvalitetne obrambene igrače.......a ni golmana.

 

1. Vezni igraci ti stoje predaleko jedan od drugog. Igraj malo gusce ( narrow). Ili to, ili su ti igraci sa slabim aggression i bravery.

2. Namjesti aute na short.

3. Mozda team talk ne radis dobro, vidio sam na ovom forumu jedan veoma korstian tutorijal, ne mogu da nadjem link, pa ako moze neka neko postavi, ili ga ti potrazi.

4. Ako mislis da ti igraci ( vezni) samo pucaju po golu iz daljine, smanji im creative freedom i long shots ( ls na rarely)

5. Tottenham ima boljeg menadzera :P

Link to comment
Share on other sites

1. Vezni igraci ti stoje predaleko jedan od drugog. Igraj malo gusce ( narrow). Ili to, ili su ti igraci sa slabim aggression i bravery.

2. Namjesti aute na short.

3. Mozda team talk ne radis dobro, vidio sam na ovom forumu jedan veoma korstian tutorijal, ne mogu da nadjem link, pa ako moze neka neko postavi, ili ga ti potrazi.

4. Ako mislis da ti igraci ( vezni) samo pucaju po golu iz daljine, smanji im creative freedom i long shots ( ls na rarely)

5. Tottenham ima boljeg menadzera :P

 

lol, pa kako da ih stavim gušće? Imam 2 krila, MR i ML i 2XMC, nemože gušće lol. Ma imaju vraga boljeg menadžera, nekog za kojeg nikad nisam čuo lol, a taj tutorial sam vidio, međutim radio sam po njemu i ništa, apsolutno nikakvog učinka nema.

Link to comment
Share on other sites

lol, pa kako da ih stavim gušće? Imam 2 krila, MR i ML i 2XMC, nemože gušće lol. Ma imaju vraga boljeg menadžera, nekog za kojeg nikad nisam čuo lol, a taj tutorial sam vidio, međutim radio sam po njemu i ništa, apsolutno nikakvog učinka nema.

 

Kad pravis taktiku imas da igras wide, normal, narrow. Probaj igrati narrow.

@Darew ;)

Link to comment
Share on other sites

Kakvu da sstavim filozofiju igre u taktici? Sad mi je na fluid i attacking.

 

Btw ako npr gubim, kad tada prebacim na overload, kao da još lošije počnu igrat.

I gdje mijenjam ako npr hoću da napadači npr ciljaju dalji kut gola kad idu prema golmanu?

 

Edit-eh da, i kriminalno su neprecizni u dodavanju i pucanju u zadnjih 4-5 utakmica, neznam šta im je, ja gledam i kao da vidim dodavanje Radničkog iz Kragujevca (bez uvrede). Eh da, i gube praktički 70 % duela, jer previše zadržavaju loptu, a nisam namjestio da hold up ball

 

Mislim da od ove igre ne može gore, pazite ovo: Igram protiv WBA kod kuće, oni su 18-i na tabeli i dobili su crveni karton i ONI DOMINIRAJU u igri!

 

Još i ovo: nonstop ostavljaju igrače sam umjesto da ih čuvaju, da namjestim man marking umjesto zonal?

Link to comment
Share on other sites

Kakvu da sstavim filozofiju igre u taktici? Sad mi je na fluid i attacking.

 

Btw ako npr gubim, kad tada prebacim na overload, kao da još lošije počnu igrat.

I gdje mijenjam ako npr hoću da napadači npr ciljaju dalji kut gola kad idu prema golmanu?

 

Edit-eh da, i kriminalno su neprecizni u dodavanju i pucanju u zadnjih 4-5 utakmica, neznam šta im je, ja gledam i kao da vidim dodavanje Radničkog iz Kragujevca (bez uvrede). Eh da, i gube praktički 70 % duela, jer previše zadržavaju loptu, a nisam namjestio da hold up ball

 

Mislim da od ove igre ne može gore, pazite ovo: Igram protiv WBA kod kuće, oni su 18-i na tabeli i dobili su crveni karton i ONI DOMINIRAJU u igri!

 

Još i ovo: nonstop ostavljaju igrače sam umjesto da ih čuvaju, da namjestim man marking umjesto zonal?

 

Eh, ajde probaj jednu utakmicu odigrati sa mojom taktikom ( imas da ju skines na ovom forumu) pa mi napisi sta nije dobro, da li ti se jos desavaju takve stvari. Sto se tice pucanja u cosak, stavi ljevonogog napadaca na lijevu stranu, a desnjaka na desnu ( ako igras sa dva napadaca). U slucaju da imaju istu "nogu", onda poachera stavljas na pravu stranu ( ako je ljevak-lijeva). I moras da ih naucis "place shots" u prefered moves.

Overload ti radikalna opcija. Kao i svaka druga radikalna opcija ona se primjenjuje kad nemas nijednu drugu opciju. Budi pazljiv sa overloadom i containom.

Link to comment
Share on other sites

Treba mi mala pomoc .

 

Poceo sam sa Rad-om da igram i sada imam samo 350K za Transfere , pa recite mi dali mogu kupiti neki igrac na rate (pr: 36 rata) a igrac da vredi oko 2-3M . I jos jedno pitanje zasto neki igrac koji mu ponudim transfer prifata pa onda kad treba ono Offer Contact kaze da nije zainteresiran za moj klub ?

Link to comment
Share on other sites

Eh, ajde probaj jednu utakmicu odigrati sa mojom taktikom ( imas da ju skines na ovom forumu) pa mi napisi sta nije dobro, da li ti se jos desavaju takve stvari. Sto se tice pucanja u cosak, stavi ljevonogog napadaca na lijevu stranu, a desnjaka na desnu ( ako igras sa dva napadaca). U slucaju da imaju istu "nogu", onda poachera stavljas na pravu stranu ( ako je ljevak-lijeva). I moras da ih naucis "place shots" u prefered moves.

Overload ti radikalna opcija. Kao i svaka druga radikalna opcija ona se primjenjuje kad nemas nijednu drugu opciju. Budi pazljiv sa overloadom i containom.

 

Mislim da će teško odmah prva i jedna utakmica s posve novom taktikom promjeniti bilošta, ipak njima treba da se prilagode a i nevlja mijenjati taktiku stalno. Osim toga moja je odlično funkcionirala prošle sezone. Ništa nisam promjenio.

Link to comment
Share on other sites

Nemanja probaj ovo

http://www.4shared.com/file/ucYns_9Q/pitch.html?  <<< Skini, to ti je fajl za teren

Ubaci u :

/C( ili gdje si instalirao) - Program Files - Sports Interactive - FM11 - data - sigfx - meshes

izgleda da nece ni ovo  :( uvek mi je radilo sve extra u fullu i sad kad je ovo krenulo  ??? skinuo sam bio drivere radilo je jednu tekmu i onda jutros opet isto aaaaaaaaaaa  WEEEER
Link to comment
Share on other sites

Mislim da će teško odmah prva i jedna utakmica s posve novom taktikom promjeniti bilošta, ipak njima treba da se prilagode a i nevlja mijenjati taktiku stalno. Osim toga moja je odlično funkcionirala prošle sezone. Ništa nisam promjenio.

 

Nisam rekao da je do tvoje taktike, ne znam kako igras i slicno. Posto je moja taktika, znam otprilike kako bi trebao igrati i ako mi ti napises gdje steka, mozda bi nasao rijesenje za tvoj problem. Moze to i na drugi nacin... daj mi SS taktike ( sve SS, znaci taktika, igrace sa izmjenama i slicno)

Link to comment
Share on other sites

izgleda da nece ni ovo  :( uvek mi je radilo sve extra u fullu i sad kad je ovo krenulo  ??? skinuo sam bio drivere radilo je jednu tekmu i onda jutros opet isto aaaaaaaaaaa  WEEEER

 

http://www.google.ba/url?sa=t&source=web&cd=1&ved=0CBMQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.systemrequirementslab.com%2Fcyri%2F&ei=o3ktTsGdLMie-wbt19HsDQ&usg=AFQjCNF-LaXNzaE4GLoXo78WSKMDezEtIg  Nadji ovdje FM11 i vidi da li ga mozes pokrenuti. Izabacice ti detaljno o svemu.

Link to comment
Share on other sites

Ovo je apsolutno nevjerojatno što se meni događa: U solidnoj sam formi napokon, idem kod Burnleya u goste koji je 19 na tablici, i nema nijednu pobjedu u 13 početnih  kola. Dominiram, sve ok, gol visi u zraku, kad odjednom Burnley vodi 1:0! Ja izjednačim na jedvite jade napokon , ma oni očajno igraju kad u 85, Burnley 2:1! Rašljak, neobrnanjivo! Ma nnemogu vjerovati šta se to događa, neobjašnjivo, nemam apsolutno nikakvih rješenja ni objašnjenja za te silne padove u igri, oscilacije, da ne spominjem krizu napadača......još mi ni fraps ne radi također iz neobjašnjivog razloga (a prije je radio) tak da ni tu sreće nema.

 

Evo uspio sam napokon, evo taktike

 

http://imageshack.us/g/847/fm2011072516553817.jpg/

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |