Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Pomoć


Lord
 Share

Recommended Posts

clean reinstall podrazumijeva ?

 

EDIT: Eh da..nasao sam FM11 i obrisao. Restartova,pa na kraju ponovo reinstalaciju odradio i sve je ostalo isto. To je greska koja se pojavljuje pri ukljucivanju fm-a ili biranja novom menadzera.

Link to comment
Share on other sites

clean reinstall podrazumijeva ?

 

EDIT: Eh da..nasao sam FM11 i obrisao. Restartova,pa na kraju ponovo reinstalaciju odradio i sve je ostalo isto. To je greska koja se pojavljuje pri ukljucivanju fm-a ili biranja novom menadzera.

 

Smeta li ti kad igras, tj. mozes li da igras FM normalno ?

Link to comment
Share on other sites

Smeta jer sam bolesni perfekcionista,a da sam normalan ne bi smetalo :D

 

Evo sam ocistio komp od svih fajlova vezanih za FM,pa cu da probam. U svakom slucaju veliko hvala sto se trudite pomoci!

 

Ako mozes da igras, onda ti i ne smeta previse. Jesi izbrisao FM iz registry-ja ?

Link to comment
Share on other sites

Posto sma donekle odklonio kvar oko gasenja monitora i seckanja desava se da posle pola sata igranja iskoci mi prozorcic sa porukom da imam Ceash dump file i da zbog toga nemogu nastaviti igranje.Posle minut dva dolazi i sistemska poruka od Fm 2011 da nemoze da se nastavi.Jeli imao ko slican problem a ako jeste kako ga je otklonio?

Nadam se da cete mi pomoci i dati vise odgovora nego na predhodnom postu.Pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

Većina članova koja je igrala sa mnom online zna za moj problem s hamachijem. Dakle, imam najnoviju verziju, ali nikako ne uspevam da se spojim s protivnicima. Pored imena uvek mi stoji žuti uzvičnik ali ne znam u čemu je problem. Zna li neko kako da rešim ovo? Evo i SS:

 

http://www.dodaj.rs/f/3T/Nd/FSeylEz/asasasa.png

Link to comment
Share on other sites

Da li neko moze da mi pomogne kako da ubacim dresove slike i grbove

 

Instalacija dresova (Kits) : Club kits u My Documents/Sports Interactive/Football Manager 2011/graphics/pictures/kits/clubs

Nation kits u My Documents/Sports Interactive/Football Manager 2010/graphics/pictures/kits/nations

 

Instalacija slika igraca (Facepacks) : u My Documents/sports Interactive/Football Manager 2011/graphics/pictures/players/

 

Instalacija grbova timova (Logos) : u My Documents/Sports Interactive/Football Manager 2011/graphics/pictures/logos/clubs

 

Instalacija grbova takmicenja (Competition logos) : u My Documents/Sports Interactive/Football Manager 2011/graphics/pictures/logos/competitons

 

Nakon sto ste sve ovo uradili morate uraditi sljedece:upalite FM odete na "preferences" pa na "display i sounds" zatim sklonite kvacicu sa "skin cache", a striklirate "always reload on confirm" i stisnete continue i cekate da se reloaduje skin. Nakon sto ste to uradili mozeze vratite stare opcije. Svaki folder koji nema morate sami napraviti.

 

Većina članova koja je igrala sa mnom online zna za moj problem s hamachijem. Dakle, imam najnoviju verziju, ali nikako ne uspevam da se spojim s protivnicima. Pored imena uvek mi stoji žuti uzvičnik ali ne znam u čemu je problem. Zna li neko kako da rešim ovo? Evo i SS:

 

http://www.dodaj.rs/f/3T/Nd/FSeylEz/asasasa.png

 

Jesi li probao reinstalaciju, pa ponovnu instalaciju Hamachija?

 

Link to comment
Share on other sites

1) Go to APP Data folder, and delete your CACHE and SETTINGS Folders. (you will need to enable hidden folders to do this) its normally under you user name, then APP data, then Sports Interactive, Football Manager 2010 and there are the folders to delete.

 

Mrzi me da prevodim.

Link to comment
Share on other sites

Kako ne mozes da nadjes? Mislim da u 7-ici stoji Documents bez ovog settings,uostalom vidis putanju tog problema iz skrina sto si okacio.Trebalo bi cim udjes u local disc © da stoji folder documents...i onda tu nadjes svoje ime i znas vec...

 

 

EDIT:kod xp-a je cim udjes u local disc c taj folder,i onda idem all users i shared documents/sports interactive...

Link to comment
Share on other sites

Kako ne mozes da nadjes? Mislim da u 7-ici stoji Documents bez ovog settings,uostalom vidis putanju tog problema iz skrina sto si okacio.Trebalo bi cim udjes u local disc © da stoji folder documents...i onda tu nadjes svoje ime i znas vec...

Pa sve ja to znam, ali nema ni Documents, nema nikako  :lud:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |