Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako vam ide?


Kruno
 Share

Recommended Posts

Prosao grupu kao drugi (Ajaks, ja, Gimaraes, Gent), u prvoj nokaut fazi naisao na Nicu - prvu kod kuce dobijem 4:2 (sa igracem manje i sa penalom za njih), revans me dobiju tamo 3:1 (opet uz penal i crveni)...

U kupu ispao od Sindjelica u 1/4 finalu, nisam se iznenadio posto mi kup uvek igraju deca.

U ligi osvojio titulu, isti broj bodova sa Partizanom, bolji medjusobni odnos, mislim da tokom cele sezone niko nije imao vise od 4 boda prednosti, neverovatno neizvesno do kraja.

U novoj sezoni preterao sa podmladjivanjem (moja stara boljka), u kval. za LS ispao od Seltika (0:0 u Beogradu, 1:0 za njih u Glazgovu u 80 i nekom minutu)...

Predjem u kval. za LE: dobijem TNS 15:0 agg, videcemo sta me dalje ceka, bilo bi lepo da udjem u grupnu fazu da jos malo pojacam koeficijent, kako ne bih bio unseeded vec u drugom kolu kval. za LS...

 

Bilo je nekih transfera (transfer sistem mi se ne dopada - dosta je tesko prodati igraca koji je not needed, deluje mi kao da moras cak i nepozeljne igrace da razigras kako bi se javilo neko interesovanje, a i cene za koje se prodaju su smesne: npr Srnica ne mogu da prodam ni za 0 vec pola godine, Krsticic mi je otisao za manje od 500k, cini se da cu morati da zivim od prize money-a a ne od preprodaje igraca).

Sto se dovodjenja tice, cini mi se da postoji neki bag: Kermit Erasmus mi je na shortlisti, i sad istekao mu ugovor 30.06, vec prvog je slobodan i Valensijen mu nudi ugovor, a meni stize obavestenje, ali nemam mogucnost da pregovaram jer je vec prihvatio ponudu, kao da igraci prihvate cim im neko ponudi, nisam uopste dobio priliku da mu i ja nesto ponudim... desilo mi se to sa jos 2-3 slucaja, nego nisam zapamtio koji su tacno igraci bili u pitanju... 

 

Ako jos neko igra nasu ligu neka ispise svoja pojacanja i koji su se klinci dobro razvili, ako je neko dogurao recimo do trece sezone ili jos dalje...

 

Stavicu i par SS-ova kad dodjem s posla...

Link to comment
Share on other sites

Konacno uspeo da stignem do polusezone, evo rezultata.

 

U ligi se kolje 4-5 ekipa za 3 i 4 mesto.

Rezultati, inace i protiv Barse i protiv Reala primio golove oko 85 min, popizdeo sam bio.

ywLi5Nt.jpg

 

Tabela za sada izgleda ovako:

WPW8EIQ.jpg

 

I konacno da mi se vrati ono protiv Barse i Reala da pobedim u 80+ min.

Cwicxhk.jpg

 

U Ligi Evrope, lagana grupa i dominacija

xqKyl79.jpg

kwQhrax.jpg

 

Kup, za sada lagano

7dYPmA6.jpg

 

Najbolji igrac, vec sada mi par igraca traze najbolji klubovi evrope, tipa PSG, Bajern, Barsa itd.

nlQEqZ1.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

rViksDQ.jpg

 

Sezona kojoj je Nova godina, Prvi dan proljeća, Izlazak iz Egipta, Rođenje u krvi počelo 2.2. Do tog datuma nas nije bilo nigdje, do tog datuma smo jurili niz nizbrdicu. Što god da se radilo radilo se krivo, nesreća rađala novom nesrećom. I onda dolazi taj datum, dolazi situacija biti ili ne biti i dolazi još jedan, za sve očekivani posrtaj. E onda je Fenix otreso pepeo sa krila i uzviknuo: "Dižite se braćo, vrijeme je da se gine." I ginuli su, ali ovi drugi.

 

LENC6ft.jpg

 

fWbWZYO.jpg

 

Ne sjećam se kad sam se zadnji put toliko trudio u igri, pomisao na odustajanje je dolazila u glavu ali nikad ozbiljno nisam razmišljo o odustajanju. Koliko veselja je bilo na svaki gol, a tek kad su došle pobjede. Jedan od dražih sejvova u zadnje vrijeme definitivno.

 

Evo sad možda i jedan od razloga preporoda. Dala se šansa U20 igračima, neki su se čak i u nositelje igre prometnuli. Ako mi jači klubovi iz Ligue 1 ne pokupe tu mlađariju ima da prebijemo Ligu dogodine.

 

Aktas -  Fuchs - Robinet - Prevot

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Završio sam prvu sezonu i već uveliko se igra 2.sezona,osvojena je titula dok sam u kupu ispao u 1/2 finalu.Na početku 2.sezone doveo sam Filipa Đuričića,Kevina Krausa i Josea Sa iz Porta te se plasirao bez većih problema u grupnu fazu Lige Šampiona.Prvi meč je izgubljen od Galate dok sam protiv Barcelone poveo u nadoknadi vremena da bi u 94.min Andrija Živković zabio za konačnih 2-2.

 

j8kYF8c.png

 

mDxKP0Y.png

 

Što se tiče prošle sezone i Lige Evrope,u prvoj nokaut fazi sam naišao na CSKA Moskvu,u prvom meču vodio sam 4-0 i nakon crvenog kartona gosti su smanjili na 4-2.U Moskvi je Jovičić dobio crveni poslije 10ak min i CSKA je dobio lagano 4-1 i plasirao se dalje.

 

LHmMiiO.png

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Konačno polusezona gotova sa Hoffenheimom, na kraju vrlo zadovoljan. Ispali smo iz kupa u drugom kolu od Bochuma ali to je mislim jedina loša stvar.

 

HVRhHYN.png

 

 

Liga na kraju dobro ispala. Tu smo bili cijelu polusezonu od 3. do 6. mjesta. Malo nas je zeznio ovaj zadnji poraz ali ozbirom da je došao nakon PSG-a i Bayerna, očekivano je.

 

ecMWnf9.png

 

 

E sad. Liga Prvaka, da sam osvojio i pokoji bod u ovakvoj skupini ne bi bio neuspjeh, međutim , prošla se skupila. Izvukli smo Chelsea u osmini, nije nemoguće..

 

tJVZvWa.png

 

Ovo se zove njemački mentalitet. Stigli PSG u direktnom dvoboju za osminu finala, iako smo imali malo i sreće. Kramarić uvjerljivo najbolji igrač polusezone..

 

Konačno prijelazni rok. Već sam se riješio Zubera, Bičakčića, Utha i Szalaija, sada dolaze na red Kaderbabek, Nordveit, Schulz i Zulj. Nitko od njih nije prelazio 6.7 ocjene, i imaju precijenjene plaća, i tu će se naći bolja riješenja..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

malo pavze od Inter sejva. Dolazi BPL i SOUTHAMPTON

 

1. SEZONE 2017/2018-Polovica

 

 

Jako zadooljan sa transferi. Pokrio sam par pozicija. promjena formacije.

 

bbo5PxR.png

 

 

U Ligi nam ide perfektno. Bez ozljeda , sa odličnom igrom i vanzemaljcem Dembelejom šokirali čitavu javnost BPL.

Od velikih 5 izgubio sam samo od Spursa. Remizirao sa Unitedom i Cityem.

 

wOIcAge.png

 

 

MfKtwPO.png

 

Ekpa izgleda ovako. Ima prostora za napredak ali za sada ovo je zmedju najboljih momcadi BPL.

ZDvfOQ0.png

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites


 

KRAJ 1. SEZONE 

 
Wv1Kw0B.png
 
 
LIGA:
 
Sve do kraja smo se borili za titulo ali sto se je zavšavalo prvenstvo samo smo lošije igrali. Mislim da je uvrstitev u Ligu pravka takodjer odlično. Posebno ad nam je bo cilj top half tabele.
DEMBELE najbolji igrač tima. Nosio čitav tim na leđima. 
 
2kZFQGE.png
 
TRANSFERI:
 
Baš bio zaposlen na marketu. Uspio sam pojačati momčad na početku sezone. Mislim da največja greška ostaje prodaja Oriola Romea ali pare su bile odlične i zamjena dosla skoro za đabe. U novoj sezoni me opeč čeka dosta rada. 
 
JLpratu.png
 
EKIPA:
 
Super tim. U mom 343 sastavu. Zabili smo najvise golova u ligi 71. Plačao cijenu ove formacija a to je posjed lopte koju uopče nisam imao vise od 45 na nekih utakmicah. Ali utakmicu pobjedi onaj ko zabije vise golova :D
 
KbHaFpl.png
 

 


 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |