Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako vam ide?


Kruno
 Share

Recommended Posts

  • 7 months later...
  • Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Imao bi dosta da pisem, al aj evo da se upisem za fm17 serijal... Druga sezona.. 

 

Taktika cekalica... 4-3-3 na kontre. 

 

http://i64.tinypic.com/2a8ert5.jpg

 

 

 

 

Ovo nije prvi put da se srecem sa Interom, vec sam ranije igrao protiv njih... Bice i tih ss-ova.

 

Al ova mi je merak.  :aaa:

 

Drugi gol ne volim sto smo primili. Opustili se posle 5 komada... Na JNA, brisemo patos, ko god da dodje.  :wink:

Link to comment
Share on other sites

Meni se svidja ovaj FM17, nije nesto preterano tezak, cak mozes i sa slabijom ekipom da izvuces dobar rezultat protiv neke jace.

 

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Mogao bi da probaš i FM18.

 

 

Počeo ja sa Varaždinom. Osijek je postao predobar u stvarnosti.

 

Preloše financije. Nemam za platiti pivu dečkima poslije i imam roster od 20 igrača.

 

 

kNvgPYs.jpg

 

1X8Zt2L.jpg

Edited by Lord™
Link to comment
Share on other sites

Drkađije, ljubomoran sam. Imam paypal, ali još nisam doveden u napast da ga iskoristim..

Ispunio si kvotu za pp, ajd obrisi, pa da ti prosledim ponudu.

 

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Link to comment
Share on other sites

Mogao bi da probaš i FM18.

 

 

Počeo ja sa Varaždinom. Osijek je postao predobar u stvarnosti.

 

Preloše financije. Nemam za platiti pivu dečkima poslije i imam roster od 20 igrača.

 

 

kNvgPYs.jpg

 

1X8Zt2L.jpg

Odlicno igras s klubom koji uređujem. :D

Link to comment
Share on other sites

A meni baš ide a mislo več odustat :D prijatelski meč gubim od Sportinga 0-3. Promjeni formaciju, razbijem Bayern sljedecu utakmicu 4-1. Liga počela odlično sa 4-0 protiv Lazia i 3-0 protiv Genoe, a Savic Milinkovic jos nije debitirao osim kad je demolirao Bayern :D

 

Kao sto sam rekao , prodat Perisic, kupljeni Savic-Milinkovic i Dolberg :D

Link to comment
Share on other sites

Uzet Bordo, videcemo kako ce ici... Tacno pre 10 godina igrao se fm08, kada sam harao sa istim klubom... Johan Micoud bio na zalasku karijere, a Urlich Rame bio prvi golman... Kasnije u real life-u, desno krilo Obertan koji je  u fm08 bio zver... presao u Mancester Junajted.. I od tad vise nisam cuo za njega. Takodje je bio jedan Henri Saivet... ubica... 

Link to comment
Share on other sites

Uzeo Partizan, testiram neku novu taktiku koju sam zamislio. U pripremnim to deluje lepo, ali su i protivnici lakši. Sad sledi utakmica kvalifikacija za Ligu šampiona ali to pre ponedeljka neću moći da igram.

 

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

Link to comment
Share on other sites

Ja počeo sejv za foru, mada moglo bit nesto iz ovog jos

 

Prodao Perisica mislio da ga neču koristiti jer sam imao plan igrat bez krila. Ali to se je brzo promjenilo, ali tada več prekazno da bi on ostao. pare su jako dobre.

qeJq9cR.png

 

Odličan početak, malo ozljede zajebavaju ali igramo odlično. Poraz protiv juveta nezasluzen, moji pogodili 2 stative. Vratit cem im duplo u revanšu.

pXnctAS.png

 

Ekipa. Vide se Ozljedeni igraci koji su falili protiv Juveta i kako so bli bitni za moju igru prema statistiki :D

7HdJPIv.png

Link to comment
Share on other sites

Za sada iza napadaca na SS roli. Prvi put kada sam ga stavio bilo protiv Bayerna. On i Icrdi razbili bavarce u pola sata. Magija kako su igrali. Sada se mi vraca po ozljedi al dobro igra :D

 

Poslano z mojega EVA-L09 z uporabo Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |