Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako vam ide?


Kruno
 Share

Recommended Posts

Kod mene tako krenulo, da mi data analyst kakvog ne mogu naci sa istim atributima ode u Monaco... Svestan sam da ce mi PSG i Monaco otimati ljude, a nije iskljucivo i igrace... ali trudicemo se da do prodaje igraca direktnim rivalima ne bude... Isto i neki skauti odose, ali za njih mi nije zao.. Ima boljih.

Link to comment
Share on other sites

Mezut je kool, Mezut je potpiso novi ugovor. Budi kao Mezut. Ne!

Onda se čudi kad sam ga stavio na transfer listu. Ova nepregovorljiva ponuda je pišanje u čorbu.

 

xS362cp.jpg

 

Samo se oni zanimaju. Pojma nemam što ću.

 

Ista stvar kao i kod mene za Matu. Samo je razlika sto meni Mata uopste ne treba, ali volio bih da potpise novi ugovor da dobijem koji dinar za njega.

Link to comment
Share on other sites

Mezut je kool, Mezut je potpiso novi ugovor. Budi kao Mezut. Ne!

Onda se čudi kad sam ga stavio na transfer listu. Ova nepregovorljiva ponuda je pišanje u čorbu.

 

xS362cp.jpg

 

Samo se oni zanimaju. Pojma nemam što ću.

Možda ga je bolje zadržati za te pare...

Ja još nisam odlučio.

Jesi li doveo ikoga? :D

Link to comment
Share on other sites

Možda ga je bolje zadržati za te pare...

Ja još nisam odlučio.

Jesi li doveo ikoga? :D

 

Ma pojst ću govno i zadržat ga. Rađe nego da me ovi Arapi naguze za 20 milja. Nek ide na ljeto na free, posebna satisfakcija će bit ako naslov uzmemo. A i na račun toga što odlazi će Iwobi dobita jako puno šansi nauštrub njega.

 

HdBR4fr.jpg

 

Eh sad. Koscielny se potrgo na 5 meseci i ozbiljno razmišljam o Virgilu, al opet ima toliko Wengera u meni koji bi dao, i već daje, šansu Hodingu i Chambersu. :D Vidjet ću, love ima i cijeli osmi mjesec za odradit.

 

4xczWo4.jpg

 

Zadnja pripremna pred Superkup protiv Contea.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

SMS najbolji igrač :D naravno sve zavisi gdje ce gas staviti igrat. Takodjer Fekir al on moze bit odlčna zamenjava i rotacija :D Pun je Arsenal mladih, nemoj zaboraavit Wengera u sebi :D

 

Fala ti što si mi pomogo da prelomim. Umjesto Van Dicka ću dovest par tinejđera. :D

 

Što se tiče SMS-a probat ću ga na roli macole, Fekir je backup za praktički sve pozicije prema naprijed, a Wajsera saam doveo jer kontam da će kad tad bit izuvanje ponudom za Bellerina.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

kada ti FM prvo uzme sve poverenje , sa glupim crvenim, onda ga ti vrati kad moji odmah nakon zabiju gol za 1-0. Zatim udara ALBIOL nakon kornera zabija golčinu sa MAKAZICAMA! ALBIOL! lol. Onda ti zabiju i drugi gol. 1-2. onda na scijenu stupa el Capitano sa 2 komada. Nakon 3-2 ja poludeo kao da je finale LŠ 2010 nakom Militovog 2. gola Bayernu. Onda zatvaram SVE. siguran da nece zabit. 4 minute sudačke nadoknade. Gol pade u drugoj polovici 95 minute, nakon sto bi več trebao biti svirano. Jebem im oca i sve :D Sada 2 kola prije kraja sa Juventusom na 86 bodova. Al bolji medusobni skor vodim. 

 

hJB3B9u.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |