Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako vam ide?


Kruno
 Share

Recommended Posts

Jebi se. :D

 

Gle ovo mi je treći klub sa kojim odradim solidne pripreme koje slijedi proserans od starta službenog. Dobro je da nisam obećo više od gornjega doma tablice

, ispast nebi trebo. I čini se da ću se morati prebacivati na counter mentalitet što nisam znao nikad složit. :D

Link to comment
Share on other sites

 dalje ne mogu koristii img kod.

 

t4r1eIv.png

 

Dovedeni De Jong, Pedersen, i Caleta-Car. Ništa posebno, ali odlične pare uzete na Zuberu, Bičakčiću i Uthu. U LP skupina Real, PSG, Tottenham i mi- biti će veselo.. 

 

Mozes. Samo ti stavljas link od stranice sa slikom, ne od same slike ( bar sto se tice Imgur-a, i to mi se kod njih ne svidja niti malo).

Primjer: 

Ovaj drugi je ispravan link. Do njega dodjes kada na sliku iz prvog linka kliknes desnim tasterom misa i izaberes "copy image address", ili "open image in new tab" pa kopiras link iz trazilice.

 

https://imgur.com/a/tApDu

https://imgur.com/a/tApDu

 
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

SEZONA 2019/2020 

 
U ligi sve po starom. Jos jedan odličan početak sezone. I več sada imamo +12 pred juventusom i Milanom.
 
Everton Ribeiro 1. ime ekipe. Covjek ubija. Daleko najbolji igrač Evrope. Ozljedio mi se je za najmanje 2 mjeseca. Valjda cu prezivjet brez njega. Ali kakva forma bila auu. Berardi iznadjenje. Odlično u napadu. Muci me sto zbog toga glavna napadaca Beloti i Pinamonti. Obrana vrhunska.
 
Juit8wH.png
 
5ve0lW3.png
 
TRANSFERI:
 
Pojačanje u napadu. Berardija doveo kao igraca koji ce nadomjestiti Dolberga kojim sam nezadovoljan. Takodjer je zauzet za penal i konacno imam nekoga koji jih redovno zabija. iznenadio me kao napadač na DLF roli. Kovacic doveden odlcno pojacanje. Vratio sina kuči. Trenutno je ozljedjen pa manje igra.  De Vrij mijenja Mirandu koji se upokojiu. ODLIČNO pojačanje! zaradio brdo para na prodaji Gabigola koji je imao uspjeso sezono kod Deportiva
 
32pdrvg.png
Ekipa:
 
Odlične partije svih igrača.
j9DGz7A.png
 
U Ligi pravko malo tezije nego o prošle sezone. 2 poraza al bitno da ima Apoel -27 gol razliku haha
KHcVZOM.png
 
 
SUPER KUP Italije
Dominacija :D
2g4rFaI.png
 
PS:
Volim mlade na ovom sejvu. Partizanovac sa novogm godinom ce dobiti i vise prilika. nagatomo otisao konacno prodan. A mislim da imamm i dostojnu zamjenu za sljedece par godina.

ZnzW1tX.png

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kakav je ovaj novi fm nisam imao jos prilike da ga probam -_-

Što se noviteta tiče, malčice su zasrali, jedina dobra stvar su dynamics, ostalo se unazadilo. ME ostao isti, kao i uvijek, prelijevanje iz šupljeg u prazno. Igrivo je, potrošit će se puno sati na nju ali opet, moglo je i trebalo je puno puno bolje :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |