Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako vam ide?


Kruno
 Share

Recommended Posts

Nova sezona novi ciljevi novi igrači.

 
Nazalost prodan Icardi i to ispod cijene.. Takva mu je bila klavzula dana sa strane agenta sedmicu prije nego je podpisao United. Covjek se zalio prvo za boljim klubom, onda za zbog para. Nikad vise. Belotti zamjenja. Ok ime, ali njednostavno ne vjerujem da moze imat isti utjecaj kao kapetan. Onda jos 3 prepotrebne defanzinve igrače. Da se napravi širinu za LP. 
nIHHrQF.png
 
Odlične financije, odlično poslovao.
hn0FXEI.png
 
Tim. Odlučio se menjati, i igrati sa 2 napadaca zbog toga sto imam odlične mlade napadače koji trebaju igrat. Dolberg se na kriu nije skoro nista razvio uprskos dobroj sezoni. Piamonti odlično napredavao. Ako bi bar to jos pokazao sa igrom. Tu so jos Colido i Odgaard koj su u ostalim selekcijama i cekaju na poziv.
nGFDPAi.png
 
Prva utakmica sezona. Superkup Italije. I jos 3 pobjeda za redom protiv juveta.
x4pVXh6.png

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Malo im je to sto mi lose ide, doduse rezultatski se jos drzim, pa mi i ovo rade.

 

23223006_904078719746200_1180767705_o.pn

 

Rezultati do sada, mnogo je losije nego sto izgleda. Ume ovo zeleno govno da zavara.

 

23261883_904079063079499_368752500_o.png

Edited by Madrac
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja svaki novi FM zapocnem sa klubom koji navijam od 2001. godine, a to je Juventus. Tako je i sa FM18, uzeo sam Juve, odradim jednu sezonu i onda ide malo ozbiljnije :D evo transfer rok kako sam odradio, malo sam pogrijesio sto sam Batshuayia uzeo a ne nekog mladjeg napadaca. 

 

 

23283547_10213773579748815_49061366_n.pn

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ja svaki novi FM zapocnem sa klubom koji navijam od 2001. godine, a to je Juventus. Tako je i sa FM18, uzeo sam Juve, odradim jednu sezonu i onda ide malo ozbiljnije :D evo transfer rok kako sam odradio, malo sam pogrijesio sto sam Batshuayia uzeo a ne nekog mladjeg napadaca. 

 

 

23283547_10213773579748815_49061366_n.pn

A kakav ti je Vildal?

 

Savićuuuu!

 

6fGZSDV.jpg

Koji su to logoi? 10 on target, 7 gola, SMS hettrik :svakacast:

Link to comment
Share on other sites

Kakvi su talenti? Pinnamonti je dobio onoga Danca, Bastoni i D'Amico su supertalenti, barem prema nekim izvorima..

 

Uf Pinamonti jedan najbojih talenta. Sada mi več igra u prvoj zapravo rotiram izmedju Belottia i Dolberga. Odgaard takodjer več napočetku solidne ocjene. Al nisam vidjeo jos kako se moze razvit. Bastoni ima takodjer dobe ocjene več tako mlad. D Amico samo na posudbi al nije loš.

 

4RDlWEq.png

Link to comment
Share on other sites

Nagovorih se nekako da napokon završim prvu polusezonu na ovom FM-u. Ne znam, nije to više onaj osječaj kad izađe novi FM da ne spavaš 3 dana i odigraš 2 sezone u komadu bez prestanka. Možda je to zato što se sad ima posao pa to nije moguće, ali osjećaj igranja FM-a definitivno više nije isti.

 

A rezultati su još i dobri. Osim ponekog pucnja kao protiv Herthe u Euroligi, ali tamo i tako igra B ekipa

 

4lwDqBt.jpgtciTHGA.jpgDTag96Q.jpgxBh1irR.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |