Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako vam ide?


Kruno
 Share

Recommended Posts

bbe25db616.png

 

Doslo je do malih promjena na Save-u i odjednom mi ide bolje :D:

Ali imam velikih problema sa Lukakuom i Mkhitariyanom. Nikako da prorade.

 

db0ff7027f.png

 

Slabo po mom misljenju.  Valjda ce da se to sve promjeni.

Ovo su mi transferi:

 

85e472ebc7.png

 

Arana nije dobio radnu dozvolu, ali je predobar da ga ne bi kupio, pogotovo po toj cijeni. A Arthur je vec sada dobar igrac. Ako Mhki ne proradi uskoro, planiram da dovedem ovog igraca: Chiesa.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kao da nije dosta da se jedan candreva ozljedio haha. kolaps mog Fmja. ozljeda u 15 minuti, napravi izmenu, a igra je nikad nije prihvatila. primeio sam to tek nakon jos 15 minuta igre da fali igrač , tako da sam igrao  samo sa 10 igrača :D trebao bi ga zamenjati Cancelo

I48WHo7.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites


POLSEZUNA sa INTEROM

 
Rijeci so suvišne. kako je krenulo je krenulo. Odličan štart u sezonu. Ma savršeno.
 
E0KS4nY.png
 
Nezasluzen poraz, onda jos nezasluzena 0 sa Romom koji grozi Seria B. Čudo. Zabili mi gol iz penala
1jki2pg.png
 
Odlična ekipa. moram pohvalit obranu. Kao zid. Škriniar+ Miranda vrlo jaka. Vrlo malo rotacije na štoperskoj poziciji, ali Ranokia  pokazao da bas mozda bi si i zasluzio vise prilike nego sto je do sada dobio. U vezi haraju Gagliardini Valero i SMS. Za rotaciju tu so Vecino i Brozo i Mario. Slatke brige, dosta za rotaciju. 
U napadu konacno proradio i Icardi koji počeo da zabija. Ali pravo iznadjenje je Dolberg koji je bas odlično se uklopio na ljevo krilo. Zabio dosta bitnih golova.
q7xWIm3.png
 
Napdam Scudetto, moramo nastaviti ovako. Juve neče iči bez fajta, dok napoli nakon 9-0-0 početka lige sada ubrzo gubi bodove i pada u realnost.
 
AMALA

 

Edited by Lord Torrent05
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Znaci Dolberg dobar? Kontao sam da ga kupim kod sebe na save-u, oko 35 miliona bi kostao. Ali sam ga kontao na desnom krilu da koristim. Ajde baci njegov SS sa statistikom.

 

Ma tezko reci iskreno, nije loš al kod mene uglavnom dobija prlika na ljevoj strani. Malo je igrao kao napadač. Na desnom krilu ga nemogu ni zamislti :D Statisticko nije lose, mozda bi mogao koja asistenca vise. Zabio je nekolko lahkih golova, sto se sam znasao na drugoj stativi pa ugurao loptu u gol. Sjecam se jos neke bombe. Razvio se jos nije nesto posebno al ima vremena. 

Iskreno mislim da je on velik rizik, jos davat pare za neko rotaciju. Ali ima nek osječaj za prostor zna se kretati i biti tamo gdje mora da zabije.

 

HD5XcAH.png

Link to comment
Share on other sites

Nisam jos, skautiram neke igrace. Planiram da dovedem veznog, krilo i beka.

 

@torrent, na kontru neku. Uglavnom sam igrao na 0-0. :D

Naravno, imao sam "normalnu" taktiku, ali sam na ovu ponosan,

Edited by Madrac
Link to comment
Share on other sites

Nisam jos, skautiram neke igrace. Planiram da dovedem veznog, krilo i beka.

 

@torrent, na kontru neku. Uglavnom sam igrao na 0-0. :D

Naravno, imao sam "normalnu" taktiku, ali sam na ovu ponosan,

Imas u Teleoptiku dobre mlade igrace, vrati ih u prvi tim. Otarasi se Radina, Marjanovica i slicnih.

 

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |