Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me (treba mi pomoć)


Dino151
 Share

Recommended Posts

Problem je što ne znam kad je problem nastao, tj. kad se sve poremetilo, vjerojatno prije par mjeseci kad sam dodao 2GB RAM i novu grafičku i zvučnu?

 

e vidiš možda ti to što si mijenjao nije kompatno sa tvojom matičnom pločom i zato ti stvara probleme...posebno ako ti grafa nije kompatna to može biti užas...

Edited by ZakNik
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovako, AHCI bi trebalo u tvom BIOS-u da bude pod SATA Controller.

 

Drugo, da bi ti taj tvoj SSD radio kako treba (u fullu), treba ti ploca koja ima SATA 3 port, ovako ti radi duplo sporije. :(

 

 

Niej baš duplo sporije, ali naravno da je sporije, toga sam svjestan. ipak, ovo je najbrže što sada mogu dobiti, te uz to neki ulog za budućnost ;)

Link to comment
Share on other sites

e vidiš možda ti to što si mijenjao nije kompatno sa tvojom matičnom pločom i zato ti stvara probleme...posebno ako ti grafa nije kompatna to može biti užas...

 

Već sam jednom mijenjao grafičku i nije bilo problema, sad je opet došao red na nju, ali eto čini se da ovaj put ne ide...samo ne razumijem ako ove stvari nisu kompatibilne, zašto je samo procesor u banani, sve ostalo izgleda ok i sve uredno prepoznaje :/

Link to comment
Share on other sites

zato što možda imaš slab procesor za tu grafičku i ram koji imaš u kompu...trebaš vidjeti kolko vati ima napajanje..otvori komp piše ti na kutiji od napajanja...mislim da ti je to razlog za slabiju performansu računala...

Edited by ZakNik
Link to comment
Share on other sites

Ovo je matična: http://h10025.www1.h...cname=c01357135

 

Napajanje je 300W nazivne snage, sve mi se čini da u tom grmu leži zec...

 

Procesor bi trebao biti više nego dovoljno jak ja mislim: http://www.cpu-world...35WFGIBOX).html

 

Plus 4GB DDR2 RAM i grafička Sapphire ati radeon hd7750 :/

Edited by Marco Basler
Link to comment
Share on other sites

Ajde moj Basleru vrati se ubijanju ljudi na terenu ostavi se kompjutera.

 

Moj sine, ovo je kompliciranije od ičega, sve mi se čini da će biti neplaniranog šopinga, samo ne znan ko će onda onu kaznu platit ???

 

Imaš pravo, bilo bi bolje da se vratin na teren, bolje rečeno danas u 7 opet iden malo lomit ljude ;)

 

Btw, jesi doša sebi? :nisamja:

Link to comment
Share on other sites

Ovo je matična: http://h10025.www1.h...cname=c01357135

 

Napajanje je 300W nazivne snage, sve mi se čini da u tom grmu leži zec...

 

Procesor bi trebao biti više nego dovoljno jak ja mislim: http://www.cpu-world...35WFGIBOX).html

 

Plus 4GB DDR2 RAM i grafička Sapphire ati radeon hd7750 :/

procesor ti je prejeben...a neznam moglo bi biti napajanje ili nekompaktnost sa matičnom potraži po internetu koji su modeli grafičke kompaktni sa tom tvojom matičnom :)

Link to comment
Share on other sites

Sto je najbitnije za dobre regene, tj, jeli treba imati dobre coacheve ili head of youth academy, uvijek me to bunilo pa rekoh da pitam.

ps: uvije dobijem neke vrlo dobre regene, koji put i neke izvanserijske

Link to comment
Share on other sites

za dobit dobre regene su ti bitni youth coaching, youth facilities, youth recruitment, a kasnije za njihovo razvijanje je bitno dobro vođenje (igranje u prvoj, treniranje specifičnih ocjena i sl.)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

odeš na preference/match i imaš dole desno youtube video quality upload i namjestiš na 720 :D ako neće onda fino exportaš video pa ga kasnije staviš na youtube ali opet namjesti na 720 :)

Edited by ZakNik
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da vas pitam oko ovo team talka.

 

Otkako sam trener celzija sta god da kazem prije utakmice slabo mi odreaguju igraci.

 

Ili dvoje troje bude zelenih a par crvenih, il par crvenih.

 

Sjecam se na fm12 kazes nesto to sve "Fired-up", a ovdje nista.

 

Da li je zbog toga sto sam odnedavno trener?

 

Sta bih najbolje bilo da govorim prije utakmica ? Koristim uglavno "assertive ton" i nadam se poboljsanju u buducnosti.

 

Isto tako ovaj trening.

 

Stavio sam Oscar-u (chelsea) da trenira Individual Role Advanced playmaker. Gledam ovamo rezultate treninga njemu strelica dole.

 

Do cega je tako? momak pun potencijala nadam se da mu trening ide bolje a ne losije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

koristi calm i expect to win this match ili bilo šta sa expect kada igraš kod kuće...u gostima protiv jačih koristi calm za navijače for fans...ku gostima kod slabljih koristi i expect to win ;) a ovo za oscara ne brini prvo mu idu dole a onda odjednom krenu gore ko lude ;)

Link to comment
Share on other sites

Guglao sam i naišao sam u zadnjem trenutku na lika koji je imao isti problem. I sve se svodi da je to neki "Microsoft Windows r6025 runtime error". Uglavnom pronašao je riješenje za ovaj problem.

 

 

 

1) Delete your settings files.

 

XP:

- My Computer

- 'Tools'

- 'Folder Options'.

- The go to the 'View' tab and select 'Show hidden files and folders'

 

Windows Vista and Windows 7:

- My Computer

- 'Organize'

- 'Folder and Search Options'.

- The go to the 'View' tab and select 'Show hidden files and folders'

 

 

 

2) Switch Rendering Mode.

 

This can be done in the preferences under 'Interface -> Interface Rendering Mode.'

 

Change from 'GPU Assisted' to 'Software'.

 

If you cannot access your preferences you can do this by pressing and briefly holding:

 

ALT + SHIFT + F10 all at the same time.

 

I drugdje gdje sam tražio o ovome izašao je problem "Microsoft Windows r6025 runtime error".

Toliko od mene.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mozda ce nekim biti smijesno sto ovo ne znam ali moram pitati xD Da li je moguce spremiti kadar na fm tako da ne moram svaki put akd udem slagati igrace nego samo loadam nekako vec od prije spremljeni kadar i igraci se sami posloze . ( da ne bi bilo zabune ne mislim na taktiku , nju znam spremiti )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |