Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me (treba mi pomoć)


Dino151
 Share

Recommended Posts

ovako ja nikako ne mogu print screenat... ka stisnem rpint screen na tipkovnici print screena mi se ono sta je ispod managera (radna povrsina...) a kad u igri ono pod opcijama idem print screen tu mi ne moze sliku izbacit samo printat i tako dalje.....

:LooL:

Link to comment
Share on other sites

Mozda ce nekim biti smijesno sto ovo ne znam ali moram pitati xD Da li je moguce spremiti kadar na fm tako da ne moram svaki put akd udem slagati igrace nego samo loadam nekako vec od prije spremljeni kadar i igraci se sami posloze . ( da ne bi bilo zabune ne mislim na taktiku , nju znam spremiti )

Gdje kliknes na Ask to pick imas padajuci meni. Izaberi iz padajuceg menija 'save selection'. Kada sljedeci put budes odabirao igrace, ides na load selection i bice ti automatski izabrani igraci kako si ih ti sacuvao.

Link to comment
Share on other sites

Gdje kliknes na Ask to pick imas padajuci meni. Izaberi iz padajuceg menija 'save selection'. Kada sljedeci put budes odabirao igrace, ides na load selection i bice ti automatski izabrani igraci kako si ih ti sacuvao.

 

probao sam to medutim ja saveam to medutim kad idem loadat nema nista

Link to comment
Share on other sites

Nemam nikakvu obavezu prema tebi, niti prema kome drugome na forumu. Sve sto pomazem je moja dobra volja. Napisi u temi gdje to pitanje pripada, vjerovatno cu da odgovorim.

Ovo mislim na najljepsi moguci nacin.

Link to comment
Share on other sites

 

 

probao sam to medutim ja saveam to medutim kad idem loadat nema nista

Mora da bude, kod mene ima. Isto kao kada sejvas, onda ti se ispod save i manage selection nalazi ime te postave koju si memorisao. Ako ne budes mogao da nadjes, dacu ti SS.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mora da bude, kod mene ima. Isto kao kada sejvas, onda ti se ispod save i manage selection nalazi ime te postave koju si memorisao. Ako ne budes mogao da nadjes, dacu ti SS.

 

Pomislio sam da bi problem mogao biti u tome sto nemam mapu u fm 13 folderu.. Mapu za tactics imam ( sama se napravila kad sam spremio taktiku ) dok za ovo nemam... Je li moze u tom biti problem ?

Link to comment
Share on other sites

E ne znam da li postoji folder za cuvanje selekcije. Ako postoji, on se mora sam da kreira kada sacuvas postavu. Mozda je do skina, ako imas neki custom, vrati na default. Postavicu ti sliku, samo da odigram utakmicu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nemoj da se ljutis, sa razlogom sam skinuo sve informacije o FB, Steam, Msn/skype. Povremeno se jos cujem sa Ventom/Skippijem oko nekih projekata, ali to je to. Drugim rijecima, postavi pitanje ovdje, jer ne dodajem nikoga vide na sosl autletc.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Evo ga Ajdinko:

http://www.dodaj.rs/f/1W/J2/3CHksyVv/manchester-united-tactic.png

Znaci, dodjes do ovoga ( team selection, pa save selection i odaberes ime, u mom slucaju Ajdinko) uradis ovo u zagradi o onda ides sve isto, team selection i klikces na Ajdinko ( kod tebe ce biti nesto drugo).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nemoj da se ljutis, sa razlogom sam skinuo sve informacije o FB, Steam, Msn/skype. Povremeno se jos cujem sa Ventom/Skippijem oko nekih projekata, ali to je to. Drugim rijecima, postavi pitanje ovdje, jer ne dodajem nikoga vide na sosl autletc.

eno ti ga u primjedbe i žalbe...nije baš za cijeli forum pa sam te htio kontaktirati ovako preko nečeg ali nema veze...ne ljutim se sve u redu ti imaš pravo odluke o tim stvarima...drago mi je da si fino objasnio e da tako svi ovdje rade ovaj forum bi bio na višem nivou :)

Edited by ZakNik
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

pokusao sam medutim ovo sto je kod tebe ajdinko mi se ne pojavi.. daj molim te provjeri samo da li ti se stvorila mapa u fm folderu ako jeste samo mi reci njen naziv pa cu pokusat da je saam kreiram da vidim da li ce onda raditi. i da hvala puno na pomoći ;)

Link to comment
Share on other sites

Kako kupiti igraca na rate?

Jel mogu ja staviti igracu klauzulu kad ga kupim npr 100 mil. pa ko ponudi 100mil moze ga uzet ako igrac bude htio preci.

 

Iii

 

Jel mogu ja ista uraditi kad mi ispisuje da igrac ne moze uspostaviti dobru komunikaciju zbog nepoznavanja jezika?

Isto tako kad pise ono da mu je tesko "blending in the squad"

 

hvala

Link to comment
Share on other sites

jel zna neko kako da ubacin odrešenu sliku u igru npr iman slike igraca koje san skinia sa interneta osim kouassia i ja bi njegovu sliku tia ubacit??

 

morao bi napraviti xml file koji bi "povezao" naziv te slike sa Unique ID-em tog igrača u igri. u tome što si skinio imaš config.xml. to ti je to. otvori ga notepadom da vidiš na koji način su "povezane" ove gore dvi stvari pa probaj na temelju toga shvatit i sam dodati redak koda za igrača koji te zanima

Edited by prodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije da mi treba pomoc al' da pitam sto nema kod mene na FM-u igraci "Koke". Iz Atletico Madrida. Poznat vjerovatno mnogima.

Search kucam "Koke", izbaci neki klub kokee. Odem u atl. madrid da ga nadjem, nema ga. Dok u druga ima, barem on kaze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |