Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me (treba mi pomoć)


Dino151
 Share

Recommended Posts

kosta 35 kuna? Pa sta radi to kad kosta uopce?

 

 

imam ga ja.. Uploadaj save ja cu ga skinuti srediti to i onda ga ponovo upload ti skines i nastavis gdje si stao sa promjenjenim pravilima ;)

Link to comment
Share on other sites

imam ga ja.. Uploadaj save ja cu ga skinuti srediti to i onda ga ponovo upload ti skines i nastavis gdje si stao sa promjenjenim pravilima ;)

Probaj Ajdine ali mislim da jedino sa Editorom mozes.
Link to comment
Share on other sites

Evo me opet da pitam, vjerujem da sam smorio neke :D

 

Uglavnom, igram sa celzijem i finu sam postavu pronasao. Dominiram protiv jakih ekipa, dobijem city,dobijem united, arsenal, tottenham,

I to dominiram citavu tekmu, al dodje jedan WBA, Fulham. Pobjede me.

Znaci dominiraju protiv mene cijelo vrijeme, ja mijenjam gore shoutove. postavu ali nista ne pomaze.

 

Sta vi radite kad vas slabija ekipa nadigrava? Uz to moral u ekipi odlican je.

Link to comment
Share on other sites

Igraci su se previse umislili. Nekada je dobro izgubiti, a nekada pred mec u novinama izjaviti da nisi siguran u pobjedu. Mozda da promjenis team talk pred pocetak utakmice?

Link to comment
Share on other sites

press konferencije i team talk su jako važni u igri ja npr uvije isti team talk koristi kao i na press konferencijama di uvijek isto odgovorim...npr da će moj tim osvojiti ligu,protiv svih da ćemo pobjediti,ne otkriva taktičku postavu,stavim da ćemo juriti u napad od prve minute itd...i dobijem sve tu i tamo x a rijetko kada izgubim :D

Link to comment
Share on other sites

Je l moze neko da mi da neki sajt odakle mogu da skinem manager 2013 ali da radi,ja sam skidao 50 puta do sad ali nista nije radilo,kupio sam cak dva puta ali ni to nije radilo?

Pa sad sam ti odg. na poruku nema ti crack za fm .

Link to comment
Share on other sites

Je l moze neko da mi da neki sajt odakle mogu da skinem manager 2013 ali da radi,ja sam skidao 50 puta do sad ali nista nije radilo,kupio sam cak dva puta ali ni to nije radilo?

Nemoj tražiti pirateriju na forumu. Pročitaj pravila.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Neznam dali je ovo tema za moje pitanje, ali nisam nasao konkretnu temu. Imam konstantne povrede nekih igraca, a sad i drugi igrace su povredene i svaki dan ima neku novu povredi. Ajde pomos kako da smanjim povrede i dali da promenim Head Psycho?

Link to comment
Share on other sites

Vrši rotacije u momčadi i izbjeći ćeš stalne ozljede jer ako ti je netko stalno ključni igrač onda se često ozljedi. Kod nekih slabijih utakmica čuvaj ključne igrače, rotiraj ih i nećeš imati problema sa tim :)

Nije mi kljucan igrac, a 70% od sezone evo vec druge sezone zaredom je ozledjen. I to se desilo jednom u prvoj minuti utakmice :o

Link to comment
Share on other sites

imam dva pitanja , mozda su malo glupa ne zamerite ,

1. u fm 2013 se ne prave trenizi za igrace , kao u fm 12 ili ne uopste ?

2. u fm 12 sam imao opciju da namestim pored ocena znak jednakosti pa se vidi kad ocene napreduju ili opadaju ovde ne vidim tu opciju na mestu gde bilo u fm 12 a ne mogu ni da nadjem ?

Link to comment
Share on other sites

Da, ove sezone tako je ali prosle nije mogao da izigra 3 utakmice u 2 meseca

 

ako nije regen može ime o kojem se igraču radi da vidim da nije nešto drugo u pitanju

 

imam dva pitanja , mozda su malo glupa ne zamerite ,

1. u fm 2013 se ne prave trenizi za igrace , kao u fm 12 ili ne uopste ?

2. u fm 12 sam imao opciju da namestim pored ocena znak jednakosti pa se vidi kad ocene napreduju ili opadaju ovde ne vidim tu opciju na mestu gde bilo u fm 12 a ne mogu ni da nadjem ?

 

1. treninzi su drugačiji nego u fm12. puno manje imaš posla oko namještanja

2. imaš i sad. gore u desnom kutu kad uđeš na ocjene igrača označiš da ti se prikazuje promjenu ocjena (točnije smjer)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |