Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me (treba mi pomoć)


Dino151
 Share

Recommended Posts

Imam sljedeći problem: Kada mi počne utakmica teren je skroz CRN, tribine su uredu ali teren je za poludit crn ko noć. Zanima me jeli neko imao sličan problem i ako jest kako ga je riješio. Nema šta nisam pokušavao: reinstalirao igru više puta, skidao drajvere za grafičku, tražio na netu i vidio da neki imaju sličan problem ali nisam uspio naći rješenje. Molim vas ako neko zna u čemu je stvar i kako da popravit to bio bih jako jako zahvalan :) :)

Link to comment
Share on other sites

U mene je original, rodica mi iz Austrije za rođendan kupila :). Nije uvijek bio crn, izvjesno vrijeme sve je radilo ko sat, al uđem jednom i imam šta i vidjet - teren crn... :(

Da nisi instalirao neki skin? Mozda neke backgroundse? Da nisi mozda update-ovao driver za graficku? Moguce da ti graficka ne podrzava 3d u potpunosti. Probaj da prebacis sa 'GPU assisted' na 'Softwere' u 'Preferences'.

Link to comment
Share on other sites

Što se tiče skinova i toga ubacio sam logose svih timova mada sumnjam da je to jer je u početku sve normalno radilo. Upravo sam prebacio sa 'GPU assisted' na 'Software', ali i dalje je crn :(. Nezz više šta da radim, jer zbog ovog sam izgubio draž za igrom :( U svakom slučaju Hvala vam što se trudite.

Edited by 225883
Link to comment
Share on other sites

a dugo ako se radi o nekom velikom klubu jer ćeš uvijek imati onaj cash inection od predsjednika koji će te spašavati sa time a za slablje nisam siguran ali mislim da je isto jer ne možeš da kupuješ ove jače igrače pa ti na isto dođe :)

Link to comment
Share on other sites

pa ovisi šta ga učiš ako je attacking prefered moves onda attacking i tehnical i uz njih determination i motivation bi bilo poželjno da ima dobro,tako i za ostale prefered moves napiši koji želiš naučiti pa ću ti reći :)

Link to comment
Share on other sites

zanima me jedna stvar vezana za slabije klubove tocnije dinamo? dali je moguce da dinamo stekne continental reputaciju i kako,dali je moguce da postane major klub a ne minor,i sto se tice lige dali je moguce da hrvatska liga bude medju prvih pet u europi posto samo ja imam koliko toliko dobre rezultate u europi?

Link to comment
Share on other sites

Pozz svima :) Treba mi mala pomoć, što se tiče ubacivanja i izbacivanja timova iz lige. Pitanje je sljedeće: Kako izbaciti neki tim iz lige, a ubaciti neki drugi. Čujem to se radi preko editora, ako se ne varam. I da li je moguće u editoru igračima promijeniti imena i godine i ubaciti slike. Svi odgovori po ovom pitanju su i više nego dobrodošli. Hvala :)

Edited by 225883
Link to comment
Share on other sites

nemožeš...uprava ti sama bira ime stadiona...e sad ti ovisi gdje igraš?? recimo u engleskoj često daju ime po legendama...u ex-yu daju ime po klubu tj club stadium. (partizan stadium)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |