Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me (treba mi pomoć)


Dino151
 Share

Recommended Posts

Sjetio sam se. Samo moras da nadjes gdje se nalaze 'Top eleven of all time' u svom timu. Bojim se da za druge igrace van tvog tima to nije moguce. Tamo imas koliko je ukupno dao golova ako je usao u to.

Link to comment
Share on other sites

Prvi put se srecem sa necem ovakvim. Da li ovo znaci da ce se promeniti uprava? I da je moguc dolazak nekog sd-a. Posto vidim pominje se nekih 75m? :aaa Mada su to samo spekulacije.

http://www.dodaj.rs/f/3I/AR/30yHTFbL/nikola-pavlovic-news-inb.jpg

http://www.dodaj.rs/f/I/U9/3ei6cl3t/wigan-information-genera.jpg

 

Drugo sto mi se ne svidja, nadam se da ne planira da mi rasproda tim.

http://www.dodaj.rs/f/W/zo/3Lf0fx3I/nikola-pavlovic-news-inb.jpg

Link to comment
Share on other sites

da znači preuzet će klub netko drugi nadaj se da je neki bogati šeik pa da da nešto love za transfere. piše da je spreman uložiti u klub 75M nisu to male pare naravno ako pregovori uspiju...držim fige :D

Edited by ZakNik
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nazalost, od investicija nista. Isti covek koji je naveden gore je preuzeo klub, ali kaze da ne planira za sada nikakve investicije. :/

 

Nadam se da ce dati pare neke u buducnosti, kad je vec biznismen. :/

Edited by Dzoni
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

imam jedno pitanje poslao sam portu ponudu za alex sandra uz novac evandra i kirovskog , porto prihvatio, dogovorio sa igracem a onda evandro kao nece ? da je stvarnost sutnuo bi ga u dupe cuj nece , sta mogu da uradim da prihvatim ?

Link to comment
Share on other sites

trebalo bi prije nego što mu staviš transfer listed i not needed razgovarat s njim i reć nešto u stilu kao da klub nema sredstava za dat mu novi ugovor pa hoće nešto zaradit na njemu. ako taj evandro (vjerojatno brazilac, neman pojma) ima nekakvu averziju prema portu (da mu je favourite benfica, sporting, porto omražen ili nešto sl.) neće ti ništa upalit

Link to comment
Share on other sites

nema problema sa portom , stavim na transfer listu i porto posalje ponudu i on ode , a kad napravim paket evandro i kirovski plus lova on kao nece da predje u porto , a ovako predje , jel zna neko foru za ovu glupost veka

Link to comment
Share on other sites

Posto menadzeri u FM-u, kao i u stvarnosti, uzimaju odredjeni dio procenata od transfera ( u fm je malo to drugacije, sto veci transfer, tj. sto vise novca dajes/daju za igraca, taj iznos za menadzera ce biti veci - po pravilu). Vjerovatno se tom menadzeru ne svidja njegov dio kolaca, pa zbog toga odbija.

Link to comment
Share on other sites

igram s rangersom 1. sezonu i x.9.2012. mi je došla poruka da mi je stavljen transfer embargo do x.9.2013. i da ne mogu dovodit igrače starije od ? godina. sad ne znam jel pisalo 17, 19, 21 ili nešto između pa ako netko zna gdje bi to sad mogao vidit ili ovako napamet zna?

Edited by prodo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |