Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me (treba mi pomoć)


Dino151
 Share

Recommended Posts

Zdravo društvo, menager sam nabavio od lika tako što je postavio oglas, i dogovor je da igram u offline modu. Sve mi je to savršeno odgovaralo, ali mi se pojavljuje da mi steam iz nekog razloga pređe u online mod posle nekog određenog vremena. I onda mi predstavlja cimanje jer ga moram svakih 15 dana cimati kako bi preko TeamViewera ulogovao kod mene i samim tim na svoj (njegov) Steam nalog, i prebaci u offline. Jel se nekom ovo desava?

 

Ima li rešenja? :wink:

Unapred hvala...

Link to comment
Share on other sites

Da, o tome vodim rašuna i da pri paljenju odem na offline mod. Ali već više puta, posle tačno određenog vremena on se prebaci u online mod, nekih 15-ak dana. Baš nemam nikakve potrebe da idem na online, čak i ne izlazim na net, ali iz nekog razloga mi se dešava problem....

Link to comment
Share on other sites

A da ti je možda stari DB u igri? gle inače kompu nije bitno. njemu nije bitno dali ti imaš online ili offline verziju. bitno je da je "up to date" ili najnovija verzija. tako da ti to možda zajebava.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije stara baza. U početku sam i ja razmišljao, da nije kada izađe update da zbog toga traži da se logujem na Steam, jer on ostane ulogovan na Steam nalogu, i opet ponavljam nekih 15 dana on se izloguje, i pređe u online mod i nema igranja, i za sve dalje sam nemoćan jer nemam šifru....

 

 

Inače od lika od koga sam nabavio fm, mi kaze da je još par njih ovako uzelo igricu od njega i da niko nema ovakve probleme. :deda:

Link to comment
Share on other sites

Steam ti se nece prebaciti u online mod ako se nisi izlogovao. Ako ti se u nekom slucaju izloguje iz steama, i trazi od tebe da udjes u online modu, ti iskljuci internet, iscupaj kabal iz struje ili stavec, unesi podatke sasvim normalno i oznaci da te steam zapamti (remember me). Ako ti na prvu izbaci neku gresku, ti probaj opet, i obavezno oznaci to sto sam ti rekao, te 'start in offline'. Ukoliko to nije stvar, predlazem ti da skines steam, najnoviju verziju i da ga instaliras, mozda se desila neka greska prilikom instalacije.

Kada udes u steam, u offline mod, tada mozes da ukljucis internet.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zato jer igraš sa Anjiom. Youth level je samo za engleske klubove...idi vidi tamo ako hoćeš...vidio sam youth level u edt fajlu kad sam si aktivirao japan kinu i njemačku da imaju prave igrače u reprezentacijama...

Link to comment
Share on other sites

Evo ovako, imam PC sa quad procesorom, 4 gb rama i grafičkom hd 7750 1gb ddr5. Do sada mi je manager sa 5 liga i large databazom klizio skoro na maksimumu i to sa slabijom grafičkom i 2 gb rama.

 

Igrao sam sa hajdukom otakako je izašao manager i sada sam odlučio krenuti sa ligama petice ispočetka. Computer performance mi je sada 1 zvjezdica i 3d grafička sposobnost 1ipo zvjezdica. Također igra se tako i ponaša, sve je usporeno u odnosu na prije.

 

Koji se vrag dogodio??

Link to comment
Share on other sites

Ma ne znam za sporost igre, ali meni je lap jako dobar, a zvezdica je jedna.. nije merodavno.

 

ja ti govorim da je razlika nebo i zemlja u odnosu na prije i da se stvarno osjeti to, bolje ne govori ništa ako nemaš nešto pametno za reći

Link to comment
Share on other sites

Lepo ti je rekao. Ne mora da ima veze to koliko zvezdica prikazuje da ima. E sad sto ti je sporije ima veze verovatno sa dodacima koje koristis (najpre grafikom).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ma svi pametni...u pravu si, jesan nervozan :pretnja:

 

pročita san na 20 mista da ne mora imati veze, ali ja govorin da kod mene baš ima veze, al dobro...

 

EDIT: sa ovakvim komponentama, MORALO bi sve ići više nego dobro, pa govorin to iz iskustva, ne bubam napamet.

Edited by Marco Basler
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |