Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kupiti/prodati igrača


Dino151
 Share

Recommended Posts

šalji u vitesse ne treba ti niti jedan drugi samo u vitesse šalji igrat će dosta naravno ako su kvalitetni nemoj neki šljam slat već one za koje misliš da imaju potencijal :) regeni koji će ti jednog dana igrati u prvoj momčadi

Link to comment
Share on other sites

tri najbolja sam sprasio u vitesse za do kraja sezone vidit cemo kako ce proc sta znas dal mogu ja sam birat feder club sta sam pitao prije?

 

edit ovaj najbolji nece da ode reject sta da ga natjeram j mu sve zivo

Edited by nito24
Link to comment
Share on other sites

tri najbolja sam sprasio u vitesse za do kraja sezone vidit cemo kako ce proc sta znas dal mogu ja sam birat feder club sta sam pitao prije?

 

edit ovaj najbolji nece da ode reject sta da ga natjeram j mu sve zivo

probaj u ovaj prvi ga poslat ADO den haag ako neće u taj stavi ga na loan listu i ponudi za loan ne za transfer već za loan...možeš kasnije ti board nađe 5 klubova i ti biraš jedan od tih 5 :)

Link to comment
Share on other sites

Dobio sam TB od 25M za sezonu 2014/2015 nakon osvojenog prvenstva i Lige Prvaka zelim osvjeziti tim sa nekim kvalitetnim igracima ali ne bas previse 2 max 3 igraca ali jednostavno ne znam ni na koju poziciju ni koga ovo je vec uigran sistem 3 sezona kako igram sa slicnim timom sa samo malim promjenama pa ako imate neki prijedlog evo SS trenutanog TIMA.

Link to comment
Share on other sites

M'Villa je dostojna zamena, kao i Denys Garmash, kao Verratti itd.. Sada je samo problem što su većina tih igrača možda i prodata..

Ako nađeš jeftiniju zamenu onda ga prodaj, ako ne ostavi ga. Imam ja da ti preporučim odličnog mladog zadnjeg veznog, ako ne uspeš te da dovedeš.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Doumbia za dz? Ponudio sam mu ugovor, ali ne mora nista da znaci, jer mogu da ga otmu jaci... A s obzirom kakav je, 53k nije mnogo velika plata za njega.

 

Dosao bi na kraju sezone. :)

Edited by Dzoni
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |