Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kupiti/prodati igrača


Dino151
 Share

Recommended Posts

ne slab je on možeš naći boljeg za manje pare...agility 10 xD taj je samo dobar u šesnestercu...

 

Stvar je u tome što se on koristi najčešće na roli TMa pa mu agilnost i ne treba...

 

 

Ako ti treba target man onda ga svakako kupuj. U svim drugim slucajevima nemoj.

 

Možda mu je još uvijek slab work rate za TMa, ali može poslužiti

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da li ga prodati? Bio je u drugoj polusezoni efikasan, pa je onda pauzirao 3 meseca zbog povrede. Ili da im trazim 2m vise?

Nude mi 14m odmah, i 2m kada posle 10 golova.

 

http://www.dodaj.rs/f/x/gj/1RBGsq9q/nikola-pavlovic-news-inb.jpg

 

Inace mu je vrednost 8m.

 

Treneri kazu da ima trenutno 3,5 zvezdice od mogucih 4.

 

Samo zato sto je bio povredjen, bi ga prodao.

Edited by Dzoni
Link to comment
Share on other sites

Dobra vest. Liverpool prihvatio da uplati dodatnih 2m. Tako da ce ukupan transfer biti 18m. A Fioretina je pristala za 16m da proda Babacar-a. :aaa

Samo da se ne jave oni jaci klubovi, pa da mi ga preotmu. :/ Trenutno nije niko zainteresovan za njega, ali su bili.

 

E sad, Stoch me moli da ga kupim. On je trenutno u Celziju, a nije nijednu utakmicu odigrao. Na transfer listi je za 16m. Sto mi nije puno.

Samo me to kopka sto nijednu utakmicu ligasku nije odigrao. Ali me tera da mu ispunim zelju. A meni treba levo krilo. Druga opcija je Lenny Nangis. Ali mi se ne svidja sto mu je desna noga jaca, a meni treba levak.

Link to comment
Share on other sites

Treca sezona. Traze za njega 34m, ali sam ga uspio nagovoriti da trazi TL. Vec je sada jedan od najboljih stopera, trazi ogromnu platu, sa bonusima oko 90k sedmicno, ali s obzirom da mi Hangeland odlazi na kraju sezone jer mu nemam namjeru dati 90k sedmicno i key player status iako je legenda kluba, jbg.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Treca sezona. Traze za njega 34m, ali sam ga uspio nagovoriti da trazi TL. Vec je sada jedan od najboljih stopera, trazi ogromnu platu, sa bonusima oko 90k sedmicno, ali s obzirom da mi Hangeland odlazi na kraju sezone jer mu nemam namjeru dati 90k sedmicno i key player status iako je legenda kluba, jbg.

 

uzmi ga , ja sam ga kupio u bayernu i isplatio je svaki euro koji sam dao za njega ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mozda bi i mogao da cekam neko vrijeme i da spustim cijenu na 15 miliona, ali bojim se da ce drugi klubovi njuskati oko njega. Od ljeta je Zouma u Fulhamu, vrijednost transfera - 20 miliona. Postavicu SS da vidite kakav je.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |