Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kupiti/prodati igrača


Dino151
 Share

Recommended Posts

za koje god pare da si ga doveo ne mozes biti u plusu, kad gledas sve pare potrosene na njega, odsteta + plata... u plusu ces jedino biti ako ga zadrzis, jer ce doprinijeti osvajanju mnogih titula, a za par godina ce u ugovoru zahtijevati manju platu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Neznam sta da radim...kaze covjek da dodjem po njega, a ja na njegovoj poziciji imam Ramiresa i Fellainija plus Honda je tu..odlican je igrac (jeste da ima godina) no opet.. Šta mislite?

 

http://www.pohrani.com/f/33/ZQ/2N7dv4cx/de-rossi.jpg

Link to comment
Share on other sites

evo formacija..pa neznam da ga kupim il ne..Essien i da na rasprodaju..

 

http://www.pohrani.com/f/1Y/S2/1VJnCEhO/chelsea-tactics-overview.png

 

 

http://www.pohrani.com/f/2x/57/2dNtUEim/chelsea-tactics-overview.png

Link to comment
Share on other sites

u ove dvije taktike ti moze igrati na 3 mjesta: bwm, bbm i dlp... ako nisi cicija, ispuni covjeku zelju :D

 

X

U drugoj bi ti posebno bio koristan na DLP-u + u prvoj ga mos komotno stavljat i na BPD. Svakako kupuj!

Link to comment
Share on other sites

Dali da kupim Leandro Damiao za 30mil to mi je kompletan budzet?Kupuje mi se iz razloga zato sto ga nisam imao ni na jednom menadzeru do sada ali je ipak to malo prevelika suma novca za mene klub-Catania

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da cu morati mislim da bi bio sjajan tandem sa Destrom jer mi je ovaj Helenius preko glave-ne svidja mi se nikako

Jel na trensfer listi ili mu je toliko otpustna klauza?? KUPI GA ja sam ga doveo na fm 12 i odlican je bio a do sad sto sam igrao 3-4 save nije presao u nijedan klub ostao u internacionalu cijelu karijeru i kad je bio nezadovoljan cijena 40 i preko mil,ako ga kupis baci ss na kraju sezone ;) Edited by Bole89
Link to comment
Share on other sites

Jel na trensfer listi ili mu je toliko otpustna klauza?? KUPI GA ja sam ga doveo na fm 12 i odlican je bio a do sad sto sam igrao 3-4 save nije presao u nijedan klub ostao u internacionalu cijelu karijeru i kad je bio nezadovoljan cijena 40 i preko mil,ako ga kupis baci ss na kraju sezone ;)

 

Ispusto priliku da ga dovedem.Bio je nezadovoljan i trazio da ide i htjeli su da mi ga daju za 31 mil ja se razmisljao par dana a on u medjuvremenu izgladio odnose sa upravom i produzio ugovor i sad nema sanse da ga dovedem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |