Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kupiti/prodati igrača


Dino151
 Share

Recommended Posts

Da li da prodam Pjanića i Stekelenburga na polusezoni prvoj. Visim i svaki krivi potez mi znak da mi mogao odletiit, zasada sam na secure,ali sve je to klimavo..

Bilanca u minusu 7 miliona, nemam TB ni za stopera. Treba mi par igrača da popunim roster i uz Weisa,Capraria,Grka,Markinjosa koje mislim otkupiti počeo slagati ekipu za iduću sezonu:

 

Prodao bi: Pirisa,Castana, ovu dvojicu, Doda,i možda još koga, da zaradim otprilike 30-tak miliona što nije nerealno. Koliko da tražim za ovu dvojicu?

Link to comment
Share on other sites

Da li da prodam Pjanića i Stekelenburga na polusezoni prvoj. Visim i svaki krivi potez mi znak da mi mogao odletiit, zasada sam na secure,ali sve je to klimavo..

Bilanca u minusu 7 miliona, nemam TB ni za stopera. Treba mi par igrača da popunim roster i uz Weisa,Capraria,Grka,Markinjosa koje mislim otkupiti počeo slagati ekipu za iduću sezonu:

 

Prodao bi: Pirisa,Castana, ovu dvojicu, Doda,i možda još koga, da zaradim otprilike 30-tak miliona što nije nerealno. Koliko da tražim za ovu dvojicu?

 

Prodaj sve sto si naveo... Pjanica probaj uvalit nekom za €20-tak mil. Ako ne ide, rađe ga ostavi pa probaj ponovo kad mu se podigne cijena ili ga pocne vise klubova traziti. Za Stekelenburga mozes sigurno dobit preko €10 mil. Sve ostalo jednostavno daj direktoru da proda po njihovoj cijeni (sell player by value).

Edited by Tuljan-P
Link to comment
Share on other sites

Prodaj sve sto si naveo... Pjanica probaj uvalit nekom za €20-tak mil. Ako ne ide, rađe ga ostavi pa probaj ponovo kad mu se podigne cijena ili ga pocne vise klubova traziti. Za Stekelenburga mozes sigurno dobit preko €10 mil. Sve ostalo jednostavno daj direktoru da proda po njihovoj cijeni (sell player by value).

 

 

 

A sto se mojeg igranja tice, sve vise i vise postajem uvjeren da sam puno bolji menadzer nego takticar...

 

Igram s Arsenalom i nakon 13 kola zauzimamo 8. mjesto s omjerom 4-5-4...

Igraca imam, posto sam se u transfer roku rijesio balasta i doveo neke odlicne igrace

Koristim ovu formaciju. Verma se jos trenira za anchora al u globalu sve ide ok, osim bekova koji su jako porozni, posebice Sagna cija se forma u reali preslikava u FM... Counter formacija se jos uigrava i koristio sam ju zasad samo protiv Cityja na Etihadu gdje smo remizirali 2:2 nakon sto smo gubili 2:0 na poluvremenu.

Da se vratim na prvu formaciju... Skuzio sam dvije znacajke ove formacije: 1) protiv jacih momcadi puno bolje prolazim nego sa slabijima (dobijo Uniteda i PSG doma, a gubio od Norwicha doma te od QPR-a i Swansea u gostima s identicnim rezultatom - 4:0...); 2) gotovo svaku utakmicu imam preko 10 udaraca u okvir od kojih jedva zabijem dva a ponekad ni jedan...

Imate kakav savjet? Ne zelim da mi se opet dogodi Roma...

igraj sa dva napadača umjesto sa jednim i krila stavi na adv.playmaker i golova ćeš imati kao u priči naravno napadači na poacher :)

Link to comment
Share on other sites

Manageri, pozdrav.

Ovako: vodim klub iz 4.engleske lige. Igrači u mom klubu vrijedi u rasponu 30K - 200K. Jako mi dobro ide, uvjerljivo prvi na tablici, u FA kupu izbacujem 3.ligaše bez problema. I sad stižu ponude za moje najbolje igrače.

Zanima me kako izvući što više para za moje najbolje igrače, koji imaju odlične ocjene,ali zbog niske lige vrijede tako malo.

Primjer: evo dobio sam ponudu za najboljeg bočnog, 22 godine, acceleration 16,crossing 15, av.rating preko 7.60. cijena mu je samo 70K.

Jel moguće da ga uspijem prodat za nekih 300K ili tako nešto, ili jednostavno da prihvatim ponude od 150K koje dolaze?

Hvala puno.

Link to comment
Share on other sites

http://i1087.photobucket.com/albums/j474/Tobdzija/MarcMuniesa_OverviewAttributes_zpse93c22c9.png

http://i1087.photobucket.com/albums/j474/Tobdzija/MarcMuniesa_ReportsScoutReport_zpsb84d3ac9.png

 

Otkupiti ugovor na kraju sezone? Trenutno na toj poziciji imam Alabu i Gibbsa...

Link to comment
Share on other sites

Ne, ozljeda na 3-4 mjeseca mislim da nije dobro za njegov razvoj,pogotovo za Engleski način igre i sve njezine težine..

Slazem se povreda na 2 mjeseca unisti igraca a tek vise a jos se nije razvio i nakon pauze od 3-4 mjeseca nece biti ni za sta....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |