Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kupiti/prodati igrača


Dino151
 Share

Recommended Posts

Što bi ti bio Djedje, mislim zamjena ili? Imaš li još koga desno?

 

on i ward bi dobili jednako prilike pa ko se pokaže boljim bi bija prvotimac a ovaj drugi zamjena. desno imam još dvojicu, jedan je stoper kojega rijetko koristim na toj poziciji jer volim da mi je bek i ofenzivno kvalitetan a drugi nije bog zna što...

Link to comment
Share on other sites

Možeš sigurno spustiti na 110 plaću, loyality bonus na 3M, smanjiti malo i agentu. Povećaj malo bonus za tim i strijelca godine, a desno stavi 25 ili 30 golova i smanji bonus(više ćeš mu po trenutnome dati ako da 15 golova nego ako bude 1. strijelac lige).

Edited by Bili Tić
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovako možda?

 

Morat ću prodati Kiesslinga, nije neki gubitak, pali atributi, ima 30 godina i slabu minutažu tako da će još padati. Nekako ću ga valjda ukomponovati sa de Jongom, možda neka 4-1-3-2.

 

 

http://www.dodaj.rs/f/3K/GT/oTjdSwE/2013-09-1900007.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nemaš potrebe davati mu veći appearance fee nego što traži, to se čak može probati smanjiti. Gol bonus ne treba povećavati osim ako zaškripi i nije zagrijan za dolazak. Ta 2 donja bonusa se isplati do neba povećati jer ti nije žao dati pare ako uđe u tim godine i ako je prvi strijelac lige, to znači da se isplatio.

Season landmark bonus je uredu, smanji ako možeš. Povećanje plaće nakon 30 nastupa je nepotrebno, to čuvaš kao as iz rukava ako nije zadovoljan uvjetima. Postotak od odštete je također bspotreban, mada i nebitan, jer ga vjerovatno ne planiraš prodati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Neizplati ti se previse drzat De Jonga xD

Ma dobar je, životna forma, ne sjećam se kad je neki moj igrač dao 20 golova iz 31 nastupa, kod mene je to inače timski, svi iznad centra učestvuju u postignutim golovima.

 

Nemaš potrebe davati mu veći appearance fee nego što traži, to se čak može probati smanjiti. Gol bonus ne treba povećavati osim ako zaškripi i nije zagrijan za dolazak. Ta 2 donja bonusa se isplati do neba povećati jer ti nije žao dati pare ako uđe u tim godine i ako je prvi strijelac lige, to znači da se isplatio.

Season landmark bonus je uredu, smanji ako možeš. Povećanje plaće nakon 30 nastupa je nepotrebno, to čuvaš kao as iz rukava ako nije zadovoljan uvjetima. Postotak od odštete je također bspotreban, mada i nebitan, jer ga vjerovatno ne planiraš prodati.

Jedva sam ga i na ovo nagovorio, doći će, hvala na pomoći.

Edited by staridedo
Link to comment
Share on other sites

Ovako ovo je zadnja stvar što pitam za ovog igrača.

Dovesti Matu za 30M (plača 190k+bonusi)

http://i.imgur.com/HhXbfuO.png

i prodati Balea za 45M(plača 325k+ bonusi)

http://i.imgur.com/L1otUI6.png

Mata je na početku karijere igrao za Real i najdrazi mu je to klub, a Baleu još Real nije najdraži

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 8 months later...

Vodim Lazio i igram sa * * * u obrani ,problem je Radu zasto se javljam. Naime on je po scoutu tek 5 igrac za DC ... Ponuda je vrijedna 6 mil €. Pripremne utakmice nije prosao, oporavlja se od ozljede. Pa sam doveo iz LYON-a Milana Bisevac za 4mil €..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |