Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me..


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Znam da zvuci glupo ali igra Fm oko 4 godine i nikad nisam znao kako da izaberem da vodim i neku reprezentaciju i klub pa ako moze mala pomoc oko toga lol i da zanima me jel moguce da na primer 3 sezone vodim neki tim i onda postanem manager nekog drugog tima mislim kao sto prelaze igraci jer mogu tako i ja xD ?

Link to comment
Share on other sites

za reprezentaciju i klub vodit paralelno moraš najprije vodit ili jedno ili drugo s određenim uspjehom, ostvarit neku reputaciju sebi kao manageru i dobit/javit se na neku ponudu da preuzmeš još i klub/reprezentaciju ovisi šta već vodiš

za ovo drugo pitanje normalno da možeš. daš/dobiješ otkaz i javiš se za posao u nekom drugom klubu koji je bez managera ili čiji je manager na rubu otkaza

Link to comment
Share on other sites

Ovo sam vec pitao al niko ne odg pa reko opet :D Zanima me kako da izaberem kada kreiram novu igru da vodim i reprezentaciju i klub i da li je moguce to uraditi tokom igre posto vec 3 sezone vodim jedan tim pa ne bih da ga menjam i da li je moguce da prelazimo iz jednog tima u 2. tj da se transferujemo ko igraci :D ?

Link to comment
Share on other sites

Interesuje me, kakva je to MIF ekstenzija, pa je FM ne vidi kao sejv fajl? Kako to promeniti u Football Manager Saved Game, sto mi inace pise ispod naziv mojih sejvova?!

 

Taj "MIF sejv" sam skinuo sa ovog foruma. Tako da moze jos neko da se pozabavi time.

Edited by Dzoni
Link to comment
Share on other sites

Imam jedno pitanje,ima tri vrste SD-a,znaci Foreground,Background,Underwritter..

Sada da vidim da li sam razumeo bas dobro..

Foreground ne ulaze bas dosta para u klub,ali dovoljno da klub finansira i obezbedi pare za transfer itd itd

Background ulaze malo vise..

a Underwritter ulaze bas dosta,ali i ocekuje rezultate ?

Link to comment
Share on other sites

foreground će ti davati novce stalno,znači sve dok je u klubu,ali opet neće davati previše...

background će ti davati dovoljno novaca da izboriš promociju ili što bolje mjesto u ligi,znači uz transfere očekuje rezultate

underwriter ti daje novce samo kada klub dođe u situaciju bankrota

Link to comment
Share on other sites

Sugar daddy increases starting finances,ako sam dobro shvatio to znaci da SD povecava postepeno sto vise i vise ulaganja ?

izvinjavam se na duplom postu,neka mi moderator isbrisi ovaj prethodni,imao sam neki problem..

Edited by Pobeda..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |