Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me..


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Više mi je dopizdio fm..nadjem malo vremena da radim i onda se desi sranje.naime sve ok ide, ali kad upisem sastav prije utakmice i stisnem start mach, sve mi zašteka, miš, tastatura, ama baš sve i samo mi ostaje da ga ručno restartujem, pa ako neko zna kak da rijesim problem?

Link to comment
Share on other sites

ma jok , probaj manager da reinstaliras samo onda pa pusti sta se desava , jer ja mislim da se desio mozda neki bug tokom instaliranja igrice i el ti zabada samo kod managera ili i negde drugde i el imas neki antivirus :D

Edited by Keot
Link to comment
Share on other sites

znam da to sad nije uzork problema ali inače, ti black, white, kurac, palac editioni su prilagođeni od strane svojih autora i imaju određene dodatke raznih profila ili im fale određene stavke koje su inače ugrađene u "normalne" windowse i mogućnost različitih tipova grešaka na takvim OS-ovima su veće, a mogućnost neke normalne optimizacije i pronalaska u čemu je stvar manje. bez nekog šireg znanja o kompjuterima ili same napomene autora ljudi ustvari nemaju pojma šta s njima dobijaju na kompjuteru, a šta ne. eto moj savjet ako misliš stavljati novi OS

 

edit: što se tiče trenutnog problema:

 

1. deinstaliraj igru (sačuvaj saveove ako ih imaš)

2. ručno obriši foldere app data i roaming u documents and settings-user ili tako nešto na c disku

3. opet instaliraj igru

Edited by prodo
Link to comment
Share on other sites

moze pomoc dali treba svojim igracima davat onaj prederred move training i dali to moram ja ili to moze ass manager?

1. www.fm-balkan.com/forum/topic/4691-gramatika/

2. Ako zelis da ti igrac igra na odredjeni nacin ( plasira lopte kao Huntelaar ili jako suta kao Drogba), onda ti moras rucno. Ne moze Ass Man to da uradi. Nekad se desi kada odes u Backroom advice da ti tamo predloze neki PPM, pa ti mozes da prihvatis ili ne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |